Eshler kullanıcısının son içeriği

1. Eshler

Asus Tuf Vg27Aqml1A Alınır Mı?

Başlıktaki monitörü almayı düşünüyorum bütçem 20 bin tl. Bulabildiğim en iyi monitör buydu bütçemin de altında bir monitör. Daha iyisi varsa 20 bin liraya kadar önerisi olan var mı?
  2. Eshler

Lenovo Legion 5 Pro Siyah Ekran Sorunu

Merhaba, başlıkta belirttiğim laptobu yeni sıfır olarak aldığımız ürün simsiyah ekran hiçbir şekilde açılmıyor. Uefi olarak iso usb hazırladım bios a giriş bile yapamıyorum. Ramlerle kaynaklı olduğuna dair birçok şikayet aldım ama bir çözümü gerçekten yok mudur? Servise mi göndermeliyim.
  3. Eshler

Obs İle Çekti̇ği̇m Vi̇deoyu Neden X'e Yükleyemi̇yorum?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi OBS üzerinden çektiğim bir video kaydını X ile paylaşamıyorum. Video dosyan işlenemedi hatası alıyorum. Video uzun değil fps 30 a sabit anlamadım sebebini bilen var mı?
  4. Eshler

Sizce Kasamı Değiştirmeli Miyim?

Merhaba arkadaşlar, geçen sene topladığım kasamı görüntüye önem verdiğim için büyük olsun güzel soğutsun diye Corsair 5000X modelini almıştım. Kasayı bilen, gören olmuştur Full temperli camdan oluşuyor. Camları çıkartsam bile içi doluyken 15 20 kiloya dayanan bir ağırlığa sahip. Malum kasa büyük...
  5. Eshler

S23 Aktif Olmayan Bildirimler Açık Gözüküyor

Merhaba, telefonu dün aldım güncellemeleri kurdum One UI sürümünün 6.0 versiyonunu kurdum. Yani kısacası telefon güncel. Fakat normalde kapalı olan bildirim açık gözüküyor. Bunlardan birisi alarm diğeri NFC özelliği. Ayrıyeten WhatsApp üzerinden bildirim geldiği zaman açtığımda mesajları...
  6. Eshler

Ekran Kartı Dik Konum Aparatı

Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi ekran kartı dikey konumlandırma aparatına ihtiyacım var. Fakat dün arkadaşımdan temin ettiğim Corsair marka premium PCI-e 3.0 X16 model aparat ile görüntü alamadığım için gen4 özelliğe sahip olan bir aparata ihtiyacım var. Sistemim am5 olup ekran kartım...
  7. Eshler

Müzik Kulaklığı Önerisi

Güncel
  8. Eshler

Müzik Kulaklığı Önerisi

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi müzik için kulaklık aramaktayım. Kablolu ve mikrofonu da olsun istiyorum çünkü bilgisayarda kullanacağım arkadaşlarımla da konuşabileyim. Oyun oynuyorum fakat sese önem verdiğim için oyun kulaklığı istemiyorum. Terletmeyen suni deri olmayan saatlerce...
  9. Eshler

Corsair Hs65 Mi Hs80 Mi?

Merhaba, başlıktaki kulaklıklardan birisi almak istiyorum. Uzun süreli oyunlarda ve kullanımda rahat edebilmek için. Önerileri olanlar varsa şimdiden teşekkürler
  10. Eshler

10.000-15.000Tl Tv Önerisi

Maalesef 50 inch altı tv alamam. Salonda çok komik durur.
  11. Eshler

Öneriniz nedir? Çok kararsızım her markanın bütçeme göre televizyonlarına baktım yerden yere vuran bir çok yorum var. Nerdeyse almaktan vazgeçeceğim.
  12. Eshler

Oyun oynamak için almıyorum oled qled e yanık sorunları yüzünden de güvenmiyorum.
  13. Eshler

Neden? Çok model gördüm 3840x2160.
  14. Eshler

55 inch olsa daha iyi olabilir hocam.
  15. Eshler

Netflix, Disney+ ve Amazon Prime üzerinden film izlemek için uygun olsun istiyorum. Fiyat başlıktadır.
Geri