Extroy48 kullanıcısının son içeriği

1. E

Msi Gaming X Gtx 1660 Ti Fanlardan Birisi Dönmüyor

Merhaba arkadaşlar. Bu hafta daha önce sökülmemiş 2. el MSI Gaming X GTX 1660 Ti ekran kartı satın aldım ve 3 gündür sorunsuz kullanıyordum. Bugün fanlardan bir tanesi durduk yere dönmemeye başladı. Daha düne kadar kart boştayken fanların ikisi de çalışmıyordu yük altına girince stabil şekilde...
  2. E

Razer Cobra Pro Wireless Işınlanıyor Ve Basmıyor

Şimdi eksiksiz şekilde güncelledim. Düzeldi gibi bakalım bir süre daha deneyeyim ama sorun olacağını sanmıyorum gerçekten düzeldi gibi gözüküyor. Gerçekten çok teşekkür ederim yeni pc topladım 2 gündür ona sevinemiyordum bundan dolayı :D
  3. E

Hemen deneyip sonucu ileteceğim teşekkür ederim.
  4. E

Evet wireless modunda yapıyor sadece. Tüm sürücüleri kontrol ettim güncel. Normalde direkt garantiye gönderecektim ama farklı bilgisayarda 20 dakika kadar test ettim herhangi bir sorun olmadan çalıştı.
  5. E

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim fareyi 5-6 ay önce satın aldım ve sorunsuz kullanıyordum. Dün sıfırdan yeni bilgisayar topladım ve son sürüm temiz Windows 11 kurulumu yaptım. Mouse Windows ortamında ve oyunlarda birden kendi kendine hareket etmeye başladı. İmleç bir yerden başka bir...
  6. E

Soru Yeni Sistem Için Güç Kaynağı Önerisi

Hocam kafamda bir soru işareti oluştu da. Anakartımın fotoğrafından 8+4 pin CPU bağlantısı gözüküyor. High Power GD 750W güç kaynağında ise sadece bir adet 4+4 CPU kablosu gözüküyor. Galiba bu PSU benim için uyumlu değil mi şimdi?
  7. E

Bu ikisi arasındaki farklar nedir acaba? Hangisini tercih etmeliyim hangisi daha iyidir? https://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/high-power-750w-80-gold-performance-gd-aktif-pfc-guc-kaynagi-hp1-j750gd-f12s.html...
  8. E

Aşağıdaki güç kaynağını buldum çoğu kişi öneriyor, sizlerin fikirleri nedir acaba? https://www.teknobiyotik.com/high-power-750w-80-gold-performance-gd-aktif-pfc-guc-kaynagi-hp1-j750gd-f12s.html?ref=akakce&v=1.55.1
  9. E

Teşekkür ederim bunlara da bakacağım.
  10. E

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni sistem topluyorum birkaç parçayı aldım birkaç tanesi kaldı. Sistemim şöyle; AMD Ryzen 7 7700, Thermalright Peerless Assassin 120MM, Asus Prime B650M-A WIFI II, GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 6000 MHz, Sapphire Radeon RX 7900 XT, Deep Cool CK560, Şimdilik...
  11. E

Öneri 7500Tl Monitör Önerisi (Nisan 2023)

AOC 24G2zu 23.8", BenQ Zowie XL2540k arasında kaldım. Asus monitörde coil whine ve flickering problemi varmış çoğu kişide o yüzden ondan vazgeçtim.
  12. E

BenQ alacak gibiyim. Çift monitör yapıp oyunlarda BenQ kullanıp diğer film, video gibi işlerde eski MSI monitörü kullanmak mantıklı geliyor.
  13. E

BenQ ve Asus arasında kaldım ben de.
  14. E

Arkadaşlar merhaba. Ben monitör almayı düşünüyorum, şu an MSI Optix G241 24" 144Hz IPS modelini kullanıyorum ve memnunum. Çoğunlukla Valorant ve CS:GO oynuyorum ve 240Hz değerinde bir monitör almayı planlıyorum. Şu anki monitörümü satmadan yeni bir tane alacağım. Birkaç tane monitör buldum ve...
  15. E

Over Current Have Been Detected On Your USB Device Hatası ve Garanti Sorunu

Maalesef ondan kaynaklı değil. Garantiye gitmeden önce ve garantiden geldikten sonra defalarca denedim tüm USB soket bağlantılarını söktüm sonuç değişmedi. Serviste resmen yapmadan geri göndermişler. Bir de anakartımı fiziksel zarar uğratmışlar sağ üst köşeden darbe almış ben fiziksel olarak...
Geri