EYUP_34 kullanıcısının son içeriği

1. E

Teşhir Ürünü Alınır Mı?

ürünü yerinde görün ve garanti başlangıcı fatura tarhimi olacak yoksa kutu açılış tarihi mi bence sorun
  2. E

Termal Pad Kaç Mm Olmalı

kalınlık olarak sizce kaç mm almalıyım hocam uzunluk olarak keserim dediğiniz gibi
  3. E

Termal Pad Kaç Mm Olmalı

Arkadaşlar Herkese Merhabalar ; gigabyte geforce rtx 2060 ekran kartım var sizce kaç mm termal pad almam gerekir
  4. E

Bilgisayar Reset Atıyor

Arkadaşlar Herkese merhabalar; 2-3 gün önce yeni m2ssd aldım samsung 980 pro 2tb ve windowsu da bu m2ye kurdum fakat 2 gün sonra bilgisayar oyunlara girerken aniden reset atıyor veya mavi ekran hatası alıyorum destek olur musunuz
  5. E

Bilgisayar 2. Monitörü Görmüyor

evet hocam
  6. E

Bilgisayar 2. Monitörü Görmüyor

Herkese Selamlar Dün akşam bilgisayarıma format attım fakat formattan sonra bilgisayar 2. monitörü ( samsung eski modeli) 1 kere gördü şuanda 2. monitör çalışmıyor kablolara vs baktm ama sorunu bulamadım destek olabilecek varmı teşekkürler
  7. E

Hyper X Cloud 2

Merhabalar ; hyperx ürünleri ile türkiye de kim ilgileniyor acaba yardımcı olursanız sevinirim
  8. E

Öneri 3-4K Gaming Klavye Önerisi

Mekanik
  9. E

Öneri 3-4K Gaming Klavye Önerisi

Merhabalar 3-4k bandında gaming klavye önerirmisiniz
  10. E

Soru Logitech G Pro X Superlight Tıklama Ömrü Ne Kadar?

g pro wireless da yazıyor ama bunda yazmıyor ilginç
  11. E

maalesef bende bulamadım :( yardımcı olabilecek yokmu
  12. E

Herkese merhabalar superlight tıklama ömrü hakkında bir bilgi bulamıyorum ama g pro wireless için 50 m tıklama ömrü var Superlight için tıklama ömrü bilgisini nerden bulabilirim
  13. E

Fırsat Hyperx Cloud 2

https://www.amazon.com.tr/HyperX-KHX-HSCP-RD-Cloud-II-Kulakl%C4%B1k/dp/B00SAYCXWG
  14. E

Sahte SSD

aşağıdaki western digital m2ssd benim söylediğim crucial bx500 480 gb ssd gözükmüyor
  15. E

Sahte SSD

Herkese Merhabalar 1 ekim 2020 tarihinde trendyol üzerinden aldığım crucial bx500 480 gb ssd için bugün crucial yazılımı üzerinden kontrol ettiğimde gözükmüyor ürün sahte mi acaba ? Not: vatan bilgisayardan aldığım crucial 1tb ssd ve wd 480 gb m2ssd gözüküyor sadece trendyol üzerinden aldığım yok
Geri