F4İRFL4Y kullanıcısının son içeriği

1. F4İRFL4Y

Blogger Site Simgesi Seçmeme Rağmen Güncellenmiyor

Selamlar Blogger üzerinden site simgesini aşağıdaki gibi seçmeme rağmen Hala seçmemişim gibi duruyor (fotoraflar 100 kb altı ve 500x500 yani sitenin istediği gibi) Bu Sorunu Nasıl Çözerim ?
  2. F4İRFL4Y

Ready Or Not Oynayacak Ekip Arıyorum

Selam Dostlar 200 Saat Oynamış Biriyim (Oyun İlk Çıktığından Beri Oynuyorum) Gerek Ekiple Gerek Tek Başıma Zamanında Oyunun Büyük Sunucularında Moderatörlük Yapmış Birisiyim CQB Eğitimini Profesyonel Olarak Oyunda Oldukça Kullanıyorum RP Yapıyorum (İsteğe Bağlı Ama Daha Eğlenceli Bana Göre)...
  3. F4İRFL4Y

Yardım Yayında Faceit Preimum Kasacak Arkadaşlar Lazım

Selam Arkadaşlar Ben Cengiz Twitch'de Yayınlar Açıyorum Cs 2 Ve Cs Go İle İlgili Ama Bu Sıralar Bir Amaç Yok Diye Saldım Bende Faceit Preimum Almaya Karar Verdim Hem Yayında Oynamak İçin Hemde Bir Yandan Ekip Bulup Birlikte Bıç Kasmak İçin Hafta İçi 16:00-17:00 İle 24:00 Arası Haftasonu...
  4. F4İRFL4Y

Yardım Yayında Faceit Preimum Kasacak Arkadaşlar Lazım

Selam Arkadaşlar Ben Cengiz Twitch'de Yayınlar Açıyorum Cs 2 Ve Cs Go İle İlgili Ama Bu Sıralar Bir Amaç Yok Diye Saldım Bende Faceit Preimum Almaya Karar Verdim Hem Yayında Oynamak İçin Hemde Bir Yandan Ekip Bulup Birlikte Bıç Kasmak İçin Hafta İçi 16:00-17:00 İle 24:00 Arası Haftasonu...
  5. F4İRFL4Y

Yardım Cs Go Bu Cfg'de Hangi Kod Satırı Müziği Kapama Satırı

Fotorafta Gördüğünüz Mavi Yer Seslerin Olduğu Kod Satırı 'snd' Cs Go'nun Ses Kodlarını Temsil Ediyor Hangisi Ana Menüdeki Müziği Temsil Ediyor Bulamadım Sizce Hangisi Ana Menü Miziği Cs Go'nun
  6. F4İRFL4Y

Yardım Nvdia Broadcast Kameramı Görmüyor

Selamlar, Önceden Görüyordu Bir Anda Görmemeye Başladı Sildim Yükledim Düzelmedi Kamerayı Her Usb Yerine Soktum Denedim Çalışmadı Çözümü Nedir
  7. F4İRFL4Y

Yardım İkinci El RTX 3060 Arıyorum

5000 tl ye nasıl rx 6600 lü sistem var aga
  8. F4İRFL4Y

Yardım İkinci El RTX 3060 Arıyorum

5000 TL Bütçe İle Arıyorum Aranızda Satan Veya Güvenilir Tanıdık Var Mı
  9. F4İRFL4Y

Yardım Steam Çizim Yükleyemiyorum Acil Yardım

Her Çizim Yüklemeye Çalıştığımda Böyle Oluyor Uygulamadan Yaptım Olmadı Beta Sürüme Geçtim Olmadı İnternetten Denedim Olmadı Console Kod Girip Denedim Olmadı Yardım Eder Misiniz
  10. F4İRFL4Y

Soru A4 Tech Pk-910H Webcam Sipariş Ettim Sizce H.o - G.o ?

mükemmelsin çok teşekkür ederim gerçekten iyi ürün eline sağlık tek birşey daha soracam driver gibi programı var mı kameranın
  11. F4İRFL4Y

mükemmel olur hocam kameradan net bir görüntü gerçekten iyi olur
  12. F4İRFL4Y

çok iyi güzel teşekkür ederim sonunda kullanan birini buldum
  13. F4İRFL4Y

Arkadaşlar Selamlar Twitch'de Aktif Olarak Yayınlara Başlamak İstediğim İçin Kendime Webcam Almak İstedim Ve Bunu Tercih Edip Amazon Üzerinden Sipariş Oluşturdum Bu Fiyata Daha İyisini Bulamadım (Bazı Logitech Webcam'ler Var Ama Onlar 720 P Bu 1080 P) Sizce İyi Mi Yaptım Kötü Mü Başka Öneriniz...
  14. F4İRFL4Y

Soru Zion 2 Alınır Mı Kalıbı Nasıldır ?

Arkadaşlar Selamlar Dayım Norveçten Gelirken Ayakkabı Alacak Zion 2 Bulduk Profosyonel Basketbol Oynuyorum 16 Yaş 1.90 85 Kilo Pivot Mevki Sizce Alınır Mı Ayakabı Numaram 44 Alacağımız 44.5 Sorun Çıkar Mı Ayakkabı Linki : https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=291366794
  15. F4İRFL4Y

Yardım Satranç 2 Oyununu Yapmak İçin Ekip Arkadaşları Lazım

Teşekkür Ederim At0m'un Sunucusuna Katıldım Şimdi Ekip Arkadaşları Aryorum Şuan
Geri