Falekes kullanıcısının son içeriği

1. F

Valorant Turnuvası Katılacak Oyuncu

Merhaba arkadaşlar, yakın bir tarihte Gaziantep'de Valorant turnuvası olacak. Bizim takım birkaç kişi eksik. Turnuvaya sadece takım halinde katılabiliniyor. Ödül büyük ama sürpriz olacak. Antep'de yaşayan arkadaşlar yorum atarlarsa bir konuşuruz.
  2. F

8K Tl Altı Telefon Öneri

Mi 11t yurt dışı.
  3. F

Yardım Kulaklık Sipariş Ettim Başka Kulaklık Geldi

İncehesapdan değil kargo firmasından korkuyorum..
  4. F

1674540727 Şuan böyle arkadaşlar incehesapda siparişler bölümündede teslim edildi yazıyor.
  5. F

Tamamdır teşekkür ederim bugun bir gelişme olmazsa yarın ararım full.
  6. F

Ya benim ürünümü alan adam getirmezse orası sıkıntı çünkü fujin jamesdonkeyden pahalı bu durumda kargo firmasımı suçlu oluyor
  7. F

Ram tavsiyesi (dual)

Render yapmayacaksanız ramınızı arttırmanızı tavsiye etmem 32 GB de kullandım 16 ile hiç bir fark yok neredeyse oyun ve günlük kullanım için bahsediyorum
  8. F

İnce hesap dan cumartesi günü gamepower fujin aldım öneriler üzerine aynı gün kargoya verildi bugun sabah saatlerinde şubeye ulaşmıştı gidip kendim aldım şubeden sonra geldim işyerine kutuyu açtım birde ne göreyim James donkeyin 710 kulaklığını şok oldum sonra aradım müşteri hizmetlerini dediler...
  9. F

Başka Bir Eve İnternet Çektirip Kendi Evime Almam Mümkün mü?

Müşteri hizmetlerini arayıp bu durumu söylesem kabul etmez büyük ihtimalle
  10. F

Komşuyu bırak tüm mahalle arıyoruz muhtar bile müdürlüğe gidip dilekçe verdi yok aga yok tt takmıyor fazla kayıp yaşamazsam çektireğim öyle şuan oraya 85 download 8 upload veriyorlar en fazla kaç düşebilir ki
  11. F

6-7 aydır aramadığımız gitmediğimiz yer kalmadı yapmıyorlar superbox kullanıyorum bizim evde çekim gücü yok müstakil evde yaşıyorum kabloyı her türlü geçiririm de internet hızında bir kayıp olur mu
  12. F

Arkadaşlar 6-7 Aydır altyapımız arızalı ve sorgu yapıncada arızalı demiyor altyapı yok diyor koskoca mahalleyi sorgulattım sadece bir evde altyapı var orasıda bizim eve 1 sokak ötede o eve kayıt açtırıp gelen ekibe 100-200 ateşleyip kabloyla bizim eve almamız mümkün mü lütfen yardımcı olun 6-7...
  13. F

Anakartım'da Argb Girişini Bulamıyorum

9 fan mevcut toplamda hepside kontrolcüye bağlı kontrolcüden gelen kabloda anakartımla uyumlu değil bir çözüm yolu laızm 1670045112 Maalesef çıkmadı 1670045236 Aldığım Trendyol satıcısına sordum teknik destek almak için oksid bilişimi arayınız dedi
Geri