Farukaktacun kullanıcısının son içeriği

1. F

Öneri RX 7800 XT Vs 4070 Super

Reis bende söyle bir sorun cıkmaya basladı aradabır cs go oynarken alt tab basınca ekran tamamen donuyor hıcbırsey yapamıyorum pc kapatma tusuna basıp anca kapatabiliyorum radeon 3 4 defa sorun uyarısı verdı sorunu ılettım bakalım yınr yapıcakmı cozumu nedır?
  2. F

Soru Xiberia V12U

Bu marka hakkında bilğisi olan?
  3. F

Soru Xiberia V12U

Bugun babam bızım mahalledekı bır bılgısayarcıdan kulaklık almıs kutu farklı ama içinden cıkan ürün farklı Kutunun içerisinden cıkan kulaklık xiberia v12u 4 5 saat aralıksız kullandım ne bır bas agrısı ne bır terletme hıcbır sorun yaşamadım ses kalıtesı benım cok memnun etti bıraz buyuk...
  4. F

Yardım Ekran Donması

Başka oyunlarda olmadı veya denk gelmedım enson ekrankartı guncellemesinden sonra olmaya başladı sanki cunku 3 aydır kullanıyorum pc yı ve hıcbır sorun yaşamıyorken bırden bıre bu sorun cıkmaya basladı ve bu ara bunu cok yapmaya başladı sabahtan aksama kadar sureklı pc basında olan bırısı...
  5. F

Yardım Ekran Donması

Beyler işlemci ryzen 9 7900x3d Ekra kartı rx7800xt Cs oynarken alt tab yaptıgımda bazen ekran donup kalıyor ctr alt delet yapıyorum ama hıcbırsey olmuyor pcyı dugmeden kapatıp acmak zorunda kalıyorum bunun sebebi nedır acaba?
  6. F

Yardım Kulaklık Önerisi

Kanka rampage klavyem vardı daha 1 sene bıle olmadı numlock bozuldu kulaklık ta da sorun yasar mıyım dusuncesı var
  7. F

Yardım Kulaklık Önerisi

Beyler bütce maks 1 - 1.200 arası kablolu kablosuz kulaklık önerilerinize acıgım
  8. F

Soru Hangısı Daha Mantıklı

Tavsiyede bulunucak kimse yokmu?
  9. F

Soru Hangısı Daha Mantıklı

Beyler 2 model arasında kaldım 1. Huawei p60 pro 8 gb ram 256 gb depolama 2. Huawei mate 50 pro 8gb ram 512 gb depolama olan versıyon Kullananlar varsa 2 modelıde fıkırlerını soylerlerse sevınırım Başka model önerilerine de acıgım
  10. F

Soru Oled 4K Monitör

Abi bu çok pahallı geldı :) daha uygun bıseyler yokmu
  11. F

Soru Oled 4K Monitör

Beyler şöyle bir model buldum ama satısını yapan kimseyi bulamadım oled 4k çözünürlükte 32 - 40 inc arası buyuklukte monitör önerilerinizi atarsanız sevinirim Buldugum ekranın satısını yapan bıryer bulabılen varsa onunda fıyatını gormek isterim Monitör AORUS FO32U2
  12. F

26.000-30.000 TL 30-35 K Bütçe Arası Gaming Laptop

Reis söyle bir leptop buldum kullanıcı yorumlarına baktım çogu memnun kendınde bıraz göz gezdir aklına yatarsa al ama oyuncu laptoplarında su vardır ki batarya cabul bıter ve fişe takılı kullanmaya başlıyacaksın :) illa leptop gerekiyorsa al yoksa benım tavsıyem masaüstü...
  13. F

Yardım AMD Software Adrenalin Edition

Reis aksam eve gıttıgımde bu konuyu beraber halletsek olurmu bıos resmını cekrr atarım
  14. F

Yardım AMD Software Adrenalin Edition

Sıstemı toplayalı 1 ayı bıraz gectı ilk topladıgımda programı kurdugumda dırektmen acık bır sekıldeydı İşlemci ryzen 9 7900x3d Anakart gigabyte b650 x ax gaming Ekran kartı gigabyte gaming rx 7800xt oc Parcalar birbiriyle tam uyumlu ama bios güncellemesi mi yapmalıyım yoksa yenı sürüm olan...
  15. F

60.000 TL ve üstü Oyuncu Laptopu Tavsiyesi

Gardasım. Gıttıgın yerede pc goturme ynı yıne basını pc den kaldırmıycaksan sosyal olmuycaksın kı :)
Geri