Farway kullanıcısının son içeriği

1. F

8.000-10.000 TL 10000Tl Bütçe Sistem Toplama;16 GB Ram + E5 2650 V4+X99 Anakart , Aliexpress Huananzhi Mantıklı Mı?

Dostum ben bile Ryzen 5 3600 Rx590 8GB ekran kartlı 16GB ramlı sıvı soğutmalı sistemi 11K'ya satıyorum, sende bu fiyatlara güzel sistem bulursun bence.
  2. F

5 Bin TL Anakart Önerisi Lazım

R7 7700 işlemci alacağım, bunun için OC ve Undervolt işlemlerini de yapabileceğim B650 anakart bakıyorum, tavsiyelerinize açığım bütçem 3 aşşağı 5 yukarı 5 Bin TL, teşekkürler.
  3. F

Kasım Indirimlerinde Termos Gelmez Mi?

@OceanLaB Taner reis yıllardır forumlardayım ilk defa böyle bir indirim istiyorum :D yap krallığını reis bir stanley termos indirimi be 🥹 Arkadaşlar termos indirimi yakalayan bana yazabilirse çok sevinirim.
  4. F

Bu Kulaklık Alınırmı

Razer Blachshark v2 varken alınmaz bence
  5. F

Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Yazılan sistemlerin çoğu zaten yazılan fiyat bantlarına mevcut, arkadaşlar sitelere az baksalar görecekler. Ekran Kartı: 4060Tİ İşlemci: Ryzen 5 7500 Anakart: fiyata en uygun olan Depolama: 512GB kioxia exercia Ram: Uyguna gelecek DDR5 bir Ram Kasa+PSU: Mümkünse Corsair Carbridge- Spec...
  6. F

15K PC Önerisi

15K bandında sistem lazım arkadaşlar varmı bildiğiniz sistem acaba?
  7. F

Laptopa Hardisk

SSD almasını tavsiye ederim HDD artık yavaş kalıyor. 2.5 inçlik boşluğa takılacaktır sata ile bağlanması gerekir zaten kablosu orada hdd ile aynı. https://www.incehesap.com/wd-green-wds480g3g0a-480gb-sata-3-ssd-disk-fiyati-56885/?ref=akakce&v=1.90.9
  8. F

Ryzen 5 5600 Fps Düşüşü Sorunu

Normal o zaman dostum çok sorun etme.
  9. F

Yardım Sisteme Değerimi

AMD'de bir driver hatası var bu sıralar çok sık veriyor ama çözümüde basit. Fiyat olarak yani ucuz değil pahalıda değil. Sistem beklersen bence daha uyguna alabilirsin.
  10. F

Ryzen 5 5600 Fps Düşüşü Sorunu

Ekran kartı driver'ın güncelmi? Ve FPS kaçtan kaça düşüyor ne ara düşüyor yani Valorant gibi oyunlarda ani düşüşler bazen normaldir,kalabalık alanlarda ateş edilirken falan.
  11. F

Hyperx Cloud Alpha S'ten Kablosuza Geçiş

Ha kendinden Eq ha başka eq çok farkettirmiyor ki THX şu an çok iyi bir EQ kablodan kurtulmak istiyorsan tamam ama kablosuz nerdeyse hiçbir model yok ki Alpha S'in yerini tutsun. Blackshark v2 pro bakabilirsin
  12. F

Yardım Reballing Yaptırmak Mantıklı Mı?

Bilemeyiz,onlarda fiyat vermezler tahminimce. 2.5 a Rx590 yerine 1660s falan bakın kafanız rahat olsun ben kullanıyorum 590 RDR2 oynayamadım nefret ettim.
  13. F

İşlemci Tavsiyesi

Anakartına intel takamazsın. 5800X3D
  14. F

Alınır Mı

Fark acaba globaldede bu kadar varmı hiç bakmadım
  15. F

Alınır Mı

Pahalı değilmi hocam? 6700XT li sistem 16 ya vardı sanırım?
Geri