fatihege612 kullanıcısının son içeriği

1. F

5000TL Bütçe Telefon Önerisi (5 Ağustos 2022)

5500 tl ye satılıyor en ucuz ki ben eylül ayında telefon alıcam o zmn kim bilir fiyatı ne olur. İşlemci olarak g95 daha iyi şu an ki fiyatı sabit kalsa belki zorlayarak da olsa alabilirdim ama kalmaz ve şarj cihazı çıkmaması çok çok kötü bir de şarj cihazı almam gerekicek bütçe hiç yetmiyor ve...
  2. F

Custom ROM işleri ile uğraşmayı sevmiyorum telefonu çok fazla düşürmeyen biriyim note 10s realme 8 den hatrı sayılır derecede pahalı sırf bu kadar az fark için o fiyatı vermem hem de realme arayüzü daha stabil diyorlar galiba realme 8 alacağım sizin önerdiğiniz bir model var mı hocam?
  3. F

Hocam yanlış bilmiyorsam realme 8 de toz ve suya dayanıklılık sertifikası yok ama var gözüküyor attığınız linkden baktığımda ve realme 8 de g95 var hocam g96 değil realme 8 mi note 10 s mi diye baktım realme 8 daha mantıklı note 11s fiyat olarak bütçemi aşıyor realme 8 düşünüyorum sizce nasıl?
  4. F

Selamlar, 5000 TL'yi 200 300 tl geçebilirim en fazla bu bütçede normal kullanımda kasmayacak çok canım sıkılırsa cod pugb apex gibi oyunlarda üzmeyecek bir şey istiyorum ama asıl amaç günlük kullanım ve video izleme bu bütçede ne önerirsiniz? @ugur.gozaydin
Geri