Fettah Özalp kullanıcısının son içeriği

1. F

Samsung A9 Plus Dokunmatik / Çift Basmama Sorunu

Peki hocam düşünceniz nedir sizce bu şekilde götürürmü görünmez mi
  2. F

10. Sınıfta 4 Dersten Kalınca Sınıfta Kalınır Mı?

Lisede bu olay hep var, kaçıncı sınıf olursan ol 4 zayıf ile geçersen sorumlu geçersin.
  3. F

hocam taklı kalması sorun değilde ne kadar uzun ömürlü olur geçici mi acaba
  4. F

Arkadaşlar PUBG oynadığımız var sayalım. Sol analogdan adamı hareket ettirirken sağ analogu kullanırken sol analog devre dışı kalıyor. Sanırım kronik sorun muş yaklaşanlar var. Bir yerde okudum Jack girişine kulaklık takınca düzeliyor muş denedim ve oldu. Bende bir kulaklığın Jack girişini kesip...
  5. F

Ailem Ile Aynı Evde Yaşamak Istemiyorum

Hocam doğru diyorsunuz ama çok zoruma gidiyor emek vererek aldığım PC parçalandı hadi onu geçtim ben ailemin yanında güldüğümü hatırlamıyorum sürekli kavga azar
  6. F

Ailem Ile Aynı Evde Yaşamak Istemiyorum

Arkadaşlar lise 2 ye gidiyorum bu yaşadıklarımı herkes ergenliğe bağlayacak ama artık bıktım. Babam engellilik yönünden emekli oldu ve memur olmak için ekpss'ye çalışıyor dersleri çok iyidir. Ne zaman yanlarına gitsem sürekli matematik veya mantık soruları soruyor. İnsan üstü bir varlık...
  7. F

Max 250 TL Kulaklık

ne demek güle güle kullan
  8. F

Max 250 TL Kulaklık

https://www.a101.com.tr/elektronik/piranha-2210-bluetooth-kulaklik/?utm_source=akakce&utm_medium=dcpc&utm_campaign=akakce&v=1.32.8
  9. F

Siber Zorbalığa Uğruyorum

dostum siber zorbalık nerde göremedim, anladığım kadarı ile o virüsü nasıl cihazından atacağını bilmiyorsun. Bütün cihazlara tek tek format at ve gmail mobil bankacılık gibi hesaplarını güvene al. Yani telefon numarası ile doğrulama olur 2 kat daha güçlü şifre ve benzeri gibi. Birde gerekirse...
  10. F

Yardım 800-1300 Oyuncu Kulaklık Öneri

hocam bu kulaklık bendede var mikrofonu iyi güzel ama araba sürerken veya yükses sesle müzik dinlerken konuşunda sesim kötü gidiyor
  11. F

Kulaklığım Için Harici Ses Kartı Almalımıyım?

hocam şöyle bir sorunum var sesim karşıya iyi gidiyor ama yükses ses alırken veya oyunda araba sürerken konuşunda sesim iyi gitmiyor
  12. F

peki hocam o adaptörü alsam mikrofonum iyileşirmi? birde adaptörün ses kartı dahamı iyi?
  13. F

jacklı hocam alsam ne kadar fark yaratır anakartımın ses kartından kötü olurmu 1705910779 birde hocam satıcı arkadaş windows 11 ile uyumlu değil ve 7.1 çalışmaz demiş
  14. F

Merhaba yeni kulaklığım Razer BlackShark v2X yüke girince yani fazla yüksek ses verince mikrofondan giden sesim karıncalı ve kötü gidiyor, kasanın üstündeki girişlerden ise daha iyi gidiyor. Sizce iade edilip yenisimi alınmalı? Yoksa bu ses kartınımı almalıyım? Anakart modelim Gigabyte H610M h...
Geri