Fırat-bilge 'in en son etkinliği

• F
    Fırat-bilge , Yardım Dar Boğaz başlıklı konuya cevap yazdı.
    Peki hocam sizce en mantıklısı hangisi olur?
  • F
    Intel işlemcide olabilir amd şart değil sadece intelde ısınma performansı beni düşündürüyor farklı fikirlerde olursa değerlendirebilirim
  • F
    durum biraz acil o yüzden düzgün bir sistem toplamam lazım o yüzden acele etmeden mantıklı bir karar vermek istiyorum
  • F
    intel i9 14900k ya da baktım ama işlemci çok ısındığı için elim almaya gitmiyor
  • F
    mevcut durumda thermaltake view 300mx kasa, Corsair rm1000e psu ve cooler master masterliquit göre 360l sıvı soğutucu var o yüzden...
  • F
    Sistemi oyun, premier pro, Photoshop, unrial engine 5 ve blender uygulamalarında kullanmak için toplayacam. Monitör Samsung odyssey g5...
  • F
    Fırat-bilge , Sistem Toplama Tavsiyeleri forumunda Yardım Dar Boğaz başlıklı bir konu başlattı.
    Ryzen 9 7950x3d ile 4070 ti süper dar boğaz yapar mı? 4080 ne yükseltmek gerekir mi?
  • F
    Fırat-bilge , Anakart forumunda Asus Rog Strix B650E-F Vs Msi Pro X670-P Wifi başlıklı bir konu başlattı.
    Asus Rog Strix B650E-F VS MSI PRO X670-P WIFI Hangi Anakart daha iyi sizce yada önereceğiniz başka bir anakart var mı?
  • F
    Fırat-bilge , Sıvı Soğutucu başlıklı konuya cevap yazdı.
    THERMALTAKE VİEW 300MX TG bütçede 3-4 bin civarı 1711540123 THERMALTAKE VİEW 300MX TG bütçede 3-4 bin civarı
  • F
    Fırat-bilge , Sıvı Soğutma forumunda Sıvı Soğutucu başlıklı bir konu başlattı.
    İşlemcim ryzen 7 7800x3d sıvı soğutucu alacam ama kararsız kaldım MSI MAG CoreLiquid P360 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu yada DeepCool...
Geri