fleew kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Sistem Toplama Yardım

Bütçen kısıtlı o yüzden ikinci ele yönelmen daha mantıklı bu bütçede sıfır alacağın sistemin iki kat kalitelisini ikinci el toplarsın
  2. F

Yardım Sistem Toplama Yardım

İkinci el bak kankam
  3. F

Soru Bilgisayarcıdan Kazık Yememek Için Ne Yapmalıyım

Yinede bekle derim belli olmaz parça kalitesini beğenmezsen tek tek toplarsın zaten bu arada benim açtığım PC toplama konusu vardı profilden bi bak ona
  4. F

Kankam parayı al ve donanım arşivinin sistemini satın al geriye kalan parayı bi güzel yersin. 1675373637 Hiç toplamayla uğraşma 1675373694 Bu arada @yunusx36 hocam yine güzel sistem önermiş
  5. F

Kanka numaramı veriyim bilgisayarcı olduğumu söylerim ailene vazgeçiririm istersen özelden yaz
  6. F

20.800TL ile bu sistem alınır mı?

8 GB fazlasıyla yeter hocam 50 yıl kullanmayacaksınız sonuçta.
  7. F

Fırsat PC Hocası Yeni Sistem Yakında!!

Aman 3050 olmasında hocam
  8. F

Fırsat PC Hocası Yeni Sistem Yakında!!

Ekran kartı hakkında detay vermeniz mümkün müdür hocam?
  9. F

TOPLADIĞIM SİSTEM NASIL SİZCE?

200 TL fark var zaten hocam ekledim listeye.
  10. F

Bu çok daha mantıklıymış teşekkürler hocam. 1673604167 Çok sağolun beyler @yunusx36 aga overclock yapacağım için ucuza kaçmak istemiyorum FSP Hydro G ayarında önerin varsa açıgım
  11. F

Teşekkür ederim sizce beğendiğim Psu iyimidir?
  12. F

Selam dostlarım topladığım sistem hakkında öneri/tavsiyelerinizi bekliyorum. EKRAN KARTI: Galax 3060Tİ GDDR6X (9800TL) ANAKART: Asus Prime B550M-K (2300TL) İŞLEMCİ: Ryzen5 5600 (2750TL) RAM: Kingston Fury Beast RGB 2x8 3600mhz Cl17 (1350TL) SSD: Kingston Kc3000 1 TB (2100TL) KASA: NZXT H510...
  13. F

VOK Yeni sistem duyurusu Hk.

Çok kötüydü o sistem. 1669287405 Orta-Üst olacakmış.
  14. F

VOK Yeni sistem duyurusu Hk.

Bu ne abi ya herkes sistemini ya iptal ediyor ya da erteliyor. 2 aydır 3060ti ve üstü sistem bekliyorum kanser olmama ramak kaldı.
Geri