FOLSTED kullanıcısının son içeriği

1. FOLSTED

Öneri 1.5K Civarı 1 Tb SSD Önerisi

Merhabalar 1.5k civarında bütçem var m2 ssd almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum
  2. FOLSTED

Öneri 2000 TL Civarı Kulaklık Önerisi

Merhabalar, Daha önce razer v2x almıştım ancak memnun kalmadığım için satmıştım şimdi ise 2k civarında bütcem var cs go valorant tarzı fps oyunları oynuyorum hangi kulaklığı almalıyım sizce?
  3. FOLSTED

Blackshark V2X 7.1 Aktivasyon Kodu Yok

seri numarası tamam da ürün numarasını kabul etmiyor
  4. FOLSTED

bir de her iki pedi çıkardım şimdi geri de takamadım aldığım yere mesaj attım cevap bekliyorum
  5. FOLSTED

hayır çıkmadı
  6. FOLSTED

sadece seri numarası var hocam
  7. FOLSTED

Blackshark v2x kulaklık aldım forum önerileri üzerine ancak herhangi bir 7.1 sesi aktifleştirmek için bir kod çıkmadı içinden nasıl bulabilirim kodu razer sayfasına kulaklığı kaydettirmek için uğraştım ancak olmuyor ürün numarası hatalı diyor
  8. FOLSTED

Öneri 1.5K Bilgisayar Kulaklığı 7.1

Asus prime b450m-k II
  9. FOLSTED

Hocam ses kartım olmadığı için mecbur anakartın ses kartını kullanıcak bu yüzden seslerin kaliteli olacağı konusunda şüpheliyim ayrıca biraz daha bütçem var
  10. FOLSTED

Merhaba 1.5k bütçem var bilgisayar kulaklığı arıyorum genelde FPS oyunları oynuyorum valo cs go wireless ve ya kablolu kulaklık arıyorum önerilerinizi bekliyorum
  11. FOLSTED

Ekran Gelmiyor..

Hocam ekran kartı yerinden oynamış vidası tutmamaya başlamış çözdüm teşekkürler 😊
  12. FOLSTED

Ekran Gelmiyor..

Deniyorum hemen
  13. FOLSTED

Ekran Gelmiyor..

Kabloyu çıkarıp taktım hdmı destekli televizyon yok ama böyle olması çok garip çünkü açılıyordu ha bir de fanlarım sanki uyku modunda gibi her zamanki hızından daha yavaş dönüyor
  14. FOLSTED

Ekran Gelmiyor..

Hocam mouse taktım driver yükleme ekranı geldi razerin yükledim yeniden başlatın dedi sonra bir daha ekran gelmedi ramleri çıkartıp taktım olmadı dediğiniz her şeyi yaptım yine olmuyor mouse driverı yüklendikten sonra oldu ne yapacağımı bilmiyorum daha yeni geldi mouse taktım sorun yoktu
  15. FOLSTED

Ekran Gelmiyor..

Merhaba bugün orochi v2 razer aldım bilgisayara taktım driver yükleme ekranı geldi driverı kurdum yeniden başlatmamı istedi başlattım ama kasa açılıyor klavye ışıkları geliyor ama monitörümde tepki yok ne yapabilirim sorun nedir..
Geri