Blackshark V2X 7.1 Aktivasyon Kodu Yok

FOLSTED

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Blackshark v2x kulaklık aldım forum önerileri üzerine ancak herhangi bir 7.1 sesi aktifleştirmek için bir kod çıkmadı içinden nasıl bulabilirim kodu razer sayfasına kulaklığı kaydettirmek için uğraştım ancak olmuyor ürün numarası hatalı diyor

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Blackshark v2x kulaklık aldım forum önerileri üzerine ancak herhangi bir 7.1 sesi aktifleştirmek için bir kod çıkmadı içinden nasıl bulabilirim kodu razer sayfasına kulaklığı kaydettirmek için uğraştım ancak olmuyor ürün numarası hatalı diyor
hocam kutu içinden çıkmalı ?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Kulak padlerini çıkarınca olması gerek

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
bir de her iki pedi çıkardım şimdi geri de takamadım aldığım yere mesaj attım cevap bekliyorum
kanka o seri no ile sitesine kayıt ettir ürünü sonra gmailine kontrol et kod oraya geliyor bende geçen hafta çok zorlandım onu yaparken

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
kanka o seri no ile sitesine kayıt ettir ürünü sonra gmailine kontrol et kod oraya geliyor bende geçen hafta çok zorlandım onu yaparken
knk bama wp den atsana nasıl yapıldını pc haxır olunca ben zorlanmim :D

YuriWasiliy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
razer kraken x lite aldım biraz fazla kazıdım 3 harf yok üstüne üstük seri numarasınıda bulamadım .

Son düzenleme:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Seri numarası yoksa iş sıkıntı. Fatura kanıtı falan göstermek lazım ama kabul ederler mi bilmiyorum. Seri numarası olsa linkten yardım isteniliyordu diye biliyorum.

YuriWasiliy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Seri numarası yoksa iş sıkıntı. Fatura kanıtı falan göstermek lazım ama kabul ederler mi bilmiyorum. Seri numarası olsa linkten yardım isteniliyordu diye biliyorum.

şöyle cevaplayayım aktivasyon kodu kartı var evet ama abandım birazcık silindi faturam felan var
seri numarası nerde bilmiyorum pedlerin arkasında yok

şöyle cevaplayayım aktivasyon kodu kartı var evet ama abandım birazcık silindi faturam felan var
seri numarasını buldum discord var ise yardımcı olurmusunuz

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Razer uygulamasından aktif etmek için USB bağlantı kurman gerekmiyor mu ? V2X modelin Usb değilse aktivasyon yapamıyorsun diye biliyorum.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166

seri numarasını buldum discord var ise yardımcı olurmusunuz
Discord kullanmıyorum.
Razer uygulamasından aktif etmek için USB bağlantı kurman gerekmiyor mu ? V2X modelin Usb değilse aktivasyon yapamıyorsun diye biliyorum.
7.1 Uygulaması için olandan bahsediyorsanız ben Jak girişli modelden aktivasyon kodu alıp aktif ettim.

YuriWasiliy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
USB girişli değil ama 7.1 surround destekli

Discord kullanmıyorum.

7.1 Uygulaması için olandan bahsediyorsanız ben Jak girişli modelden aktivasyon kodu alıp aktif ettim.
birde benden ürün numarası istiyor bunu nerden buluyoruz ( bunuda buldum )

YuriWasiliy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
siz olmasaydınız bir yere varamazdım teşekkürler aktivasyon kodunun gelmesi uzun sürermi acaba

şuan aktivasyon kodu geldi çok teşekkür ederim minnetarım forumda yeniyim hatta ilk kayıt olduğum forum diyebilirim eğer sürk-ü lisan ettiysem affola iyi geceler
s

seri no ise padin icinden sonra aktve kodu maile gelio

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri