furkan arabacı kullanıcısının son içeriği

1. F

Arctis 9 Kulaklığım Ses Vermiyor

mikrafon düğmesine bastığımda ışık geliyor ama ses vermiyor(şarjda olunca mikrafondan geri döngü sesi geliyor) telefona da bağlayabiliyorum ama bilgisayardan sesini bir türlü duyamıyorum açma kapama tuşlarına basılı tutunca kapanıyor ve açılmıyor ancak şarjda açılıyor BİRAZ KARMAŞIK YAZDIM...
  2. F

Honda Cbr 125 2017 Kasko Değeri

başlıkta belirttiğim motoru almayı planlıyorum çalınacağından da korktuğum için kasko yaptırmayı düşünüyorum fiyatı kaç olur bilen biri varsa yazabilir mi ?
  3. F

Soru Bu Oyunu Nereden Yükleyebilirim ?

Command & Conquer: Generals oyununu yüklemek istiyorum ama hiçbir yerde yok (resmi olarak) güvenemediğim bazı sitelerde var sadece
  4. F

Pasaport Durumu Hk.

Tamamdır sağolun
  5. F

Pasaport Durumu Hk.

E devlette doğduğu yer filibe yazıyor o kanıt mıdır
  6. F

Pasaport Durumu Hk.

Çok sağolun hocam
  7. F

Pasaport Durumu Hk.

Annemin dedesi bulgaristan filibede doğup büyümüş ve sonra aneannem vs türkiyeye göçmüş pasaport alabiliyor muyum akraba olduğumdan dolayı
  8. F

3.000 TL Gym İçin Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Önerisi ?

Almayı düşündüm ama spor esnasında terlemeden ötürü ıslanıp bozulmasından ve kayıp düşmesinden korkuyorum
  9. F

3.000 TL Gym İçin Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Önerisi ?

Selamlar arkadaşlar, 3.000 TL civarı dip ses vermeyen dışarı ses vermeyen bağlantı kopması kolay kolay olmayan kulaklık önerir misiniz telefon ip11
  10. F

Yardım Bilgisayarda Donma Ve Kilitlenme

Yandex ve google de donanım icmesini kapatıp dene ve video çözünürlüğünün monitör çözünürlüğünden yüksek olmadığından emin ol
  11. F

AMD Adrenalin 23.2.2 Sürümü Yayınlandı !

Çok 1677613818 En az 10 kere 1677613843 Qma amd adrenalinden herhangi bir ayar yapmadığımdan bana etki etmiyor fazla tamam diyip geçiyorum
Geri