Yardım Bilgisayarda Donma Ve Kilitlenme

KS

Roar7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kargolamak için ürünün orijinal olduğunu kanıtlamanız lazım aldığınız yere yazın size fişini atar

Maille vs

Hepsiburadadan almıştınız sanırım içinden kesinlikle fişi çıkması lazım ya da size maille gelmiştir mailinizi kontrol edin
Ürün bugün elime ulaştı eskisini değil de yeni ürün göndermişler şuana kadar bir problem yok teşekkür ederim dostum iyi ki varsın :)

furkan arabacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
...
az önce oyundayken bilgisayar kendin açıp kapattı ... daha dün takmıştım yeni gelen ram i :(((((((( kasayı parçalıyıcam bu gidişle
İşlemci testi yapmış mıydınız

İşlemcinin arızalı olması çok extrem bir durum ama birde onu test edin

Ramı değiştirdiklerine göre o ramde yinede bir hata vardı

KS

Roar7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci testi yapmış mıydınız

İşlemcinin arızalı olması çok extrem bir durum ama birde onu test edin

Ramı değiştirdiklerine göre o ramde yinede bir hata vardı
yaptım ama hangi programı kullandığımı hatırlamıoyorum 1 ay ı geçti yapalı

KS

Roar7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Tek bir oyunda yapıyorsa b

diğer oyunlarda da dener misiniz
Başka başka forumlarda bu sıkıntıyı yaşayan insanlar varmı diye bakıyordum ve benimle aynı problemi olan bir arkadaş buldum sorunu da psu yu garantiye yollayarak çözmüş acaba benimkide psu kaynaklı olabilir mi ?

Benim psu

furkan arabacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Başka başka forumlarda bu sıkıntıyı yaşayan insanlar varmı diye bakıyordum ve benimle aynı problemi olan bir arkadaş buldum sorunu da psu yu garantiye yollayarak çözmüş acaba benimkide psu kaynaklı olabilir mi ?

Benim psu
Kusura bakmayın mesajı geç gördüm psudan kaynaklı olabilir gönderebilirsiniz

Bilgisayarı aldığınızdan beri mi bu sorun var

Psu nun berimi çok düşük poup belki sistemi besleyemiyor olabilir

Verim*

KS

Roar7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Verim*
Bilgisayari zaten tek tek topladım ve evet aldığımdan beri var problem sadece ilk 2 hafta olmuştu kendiliğinden düzelmişti problem 9 10 ay a kadar da olmadı son 1.5 ay kadardır var problem

Garantiye gönderirsem min 1 ay pc kullanılamaz olacak o yüzden psunun arızalı

Psu nun arızalı olup olmadığını nasıl anlaya bilirim ve psu nun sisteme yetip yetmediğini nasıl öğrenebilirim bilirim

KS

Roar7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Verim*
artık kilitlenme olmuyor pc direkt kendine reset atıyor şimdi az once yaşadım 30 40 dk valorant oynadım sonrasında oyunu kapatıp opera yotube üzerinden video izlerken 2 3 kere 5 sn 5sn atladım ve bilgisayar kendini yeniden başlattı
ama en son yazdıgımdan beri hiç kapanmadı ram i taktıktan sonra 2. oluyor bu kendini kapatıp açıyor

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
artık kilitlenme olmuyor pc direkt kendine reset atıyor şimdi az once yaşadım 30 40 dk valorant oynadım sonrasında oyunu kapatıp opera yotube üzerinden video izlerken 2 3 kere 5 sn 5sn atladım ve bilgisayar kendini yeniden başlattı
ama en son yazdıgımdan beri hiç kapanmadı ram i taktıktan sonra 2. oluyor bu kendini kapatıp açıyor
bi servise gönderin

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Servise göndermeden önce psu nasıl test ede bilirim daha önce program vasıtasıyla etmiştim normal çıkmıştı voltajlar nereden bakarsanız servise gittiğinde 20 25 gün gelmeyecek
OCCT ile yapabilirsin.

furkan arabacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Yandex ve google de donanım icmesini kapatıp dene ve video çözünürlüğünün monitör çözünürlüğünden yüksek olmadığından emin ol

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Evet başka oyunlarda da oluyor ama valorant gibi bir oyunda her raund başında oluyor diyebilirim ama dedıgım gıbı 8 9 seferden sonra gıtmemeye başlıyor
hocam valorant işlemci odaklı bir oyun acaba işlemcinizin bir sorunu olabilir mi diye düşünmekteyim

KS

Roar7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
OCCT ile yapabilirsin.
4563.PNG

OCCT ile yapabilirsin.
biraz geç yazıyorum kusura bakmayın bu şekilde yapıyorum testi

hocam valorant işlemci odaklı bir oyun acaba işlemcinizin bir sorunu olabilir mi diye düşünmekteyim
birçok test yaptım işlemciyle alakalı ama hiçbirinde sorun çıkmadı benıdme ilk başta aklıma işlemci gelmişti

Yandex ve google de donanım icmesini kapatıp dene ve video çözünürlüğünün monitör çözünürlüğünden yüksek olmadığından emin ol
Pek anlayamadım ama güncel sorundan bahsedeyım şuan yine oyun bitti ve alt tab geçtim opera yotube de takılıyorken pc 1 2 dondu tekrar geldi kastı yani bilgimiz sonra kendini kapattı ama sadece monitör mause kulaklık ve klavye gitti pc çalışmaya devam etti sonra resetten sonre kendine geldi şuanda psu testi yapıyorum resimdede attığım üzere

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri