Fwrron kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Monitörüm Iade Olur Mu?

nethouse satıcısından aldim lg yetkili satıcısı yazıyodu alirken
  2. F

Soru Monitörüm Iade Olur Mu?

yaklaşık 5 gün önce hepsiburada üzerinden lg ultragear 27gq50f modelini satin aldim monitörde 1 adet ölü piksel var ve monitör 1ms diye satılıyor fakat sadece freesync özelliğini kapatinca 1ms oluyor ben bunu bilmeden aldım bugun iade talebi oluşturdum sizce iade olur mu?
  3. F

Depremde Hasar Alan Kasa Garantiye Girermi

dün sabah yaşadigim sehirde deprem oldu ve powerboost k521b kasamin ön mesh panel kapağı hasar almış yerine oturmuyor muhtemelen plastik bir parçası kırıldı bu garanti kapsamina girermi
  4. F

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

tuttu alttakinin sıvı soğutması var
  5. F

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

tuttu alttaki logitech mouse kullanıyor
  6. F

PC Için Oyun Kolu Önerisi

kabloyla oynanıyor hocam bende xbox 9.nesil gamepad kullanıyorum gayet memnunum öneririm
  7. F

Yardım Blu Tv Konfigrasyon Dosyası Hatası

hepsiburada premium ile gelen blu tv kodunu girip giriş yapmaya çalıştığımda telefonda konfigrasyon dosyası okunamadı pc de ise 403 forbidden hatası alıyorum daha önceden hepsib premiumsuz 1 yıllık almıştım onda hiç bir sorunum yoktu bu hatayı nasıl çözebilirim??
  8. F

Soru Bu 2 Fareden Hangisini Önerirsiniz

https://www.hepsiburada.com/razer-rz01-03850200-r3m1-deathadder-essential-optik-kablolu-beyaz-oyuncu-mouse-pm-HBC00000J8U1R Bu razer mouse mi yoksa logitech g102 mi max bütçe 700 tl falan 2.el e çok sıcak bakmıyorum...
  9. F

Soru Windows 10 Key Windows 11 De Çalışırmı?

İnternette bir siteden 20tl gibi bir fiyata windows 10 home key almıştım şimdi ise ayarlardan yükseltme ile windows 11e geçmek istiyorum yeniden key almama gerek olurmu yoksa aldığım key w11 de çalışırmı?
  10. F

Satılık Gta V Hesabı Olan Varmı?

merhaba elinde fazladan satılık gta v hesabı olan varmı maili falan değişebilen olursa iyi olur
  11. F

Bu Monitör Alınırmı

Selamlar, https://www.amazon.com.tr/Samsung-Odyssey-LS24AG320NUXUF-Monit%C3%B6r%C3%BC-FreeSync/dp/B09V5JX3XS/ref=pd_ci_mcx_mh_mcx_views_0?content-id=amzn1.sym.7b399b01-3619-45d6-a2bf-3ddf262bf653%3Aamzn1.symc.ca948091-a64d-450e-86d7-c161ca33337b&pd_rd_i=B09V5JX3XS&th=1 Bütçe max 4.5 k falan...
  12. F

Soru Monitörümü Satsam Ne Kadar Eder

monitör piyasasına hakim arkadaşlar bi bakabilirmi tertemiz cihaz ölü pikseli yok ışık sızması falanda yok alalı daha maksimum 1 yıl olmuştur
  13. F

Soru Monitörümü Satsam Ne Kadar Eder

Selamlar, Elimde 27 inç samsung monitör var ve kendisi televizyon olarak da kullanabiliyor kumandalı ve hoparlörlü linkini de şöyle bırakayım https://www.samsung.com/tr/monitors/flat/smart-m5-27-inch-mobile-connectivity-monitor-27-ls27am500nmxuf/ sıfır fiyatı 5k dan başlıyor
  14. F

Yardım Epic Games Hesabımın Şifresini Unuttum Maile Erişimim Yok

Başlıkta dediğim gibi epic games hesabımın şifresini unuttum ve o maile erişimim yok mailimi hatırlıyorum ama epic games destege yazsam bir sonuç alabilirmiyim veya ne yapmam lazım
  15. F

Bilgisayarımı Satsam Ne Kadar Eder?

İntel Core İ5 9400 Uhd Graphics 630 4GB ddr4 ram
Geri