galileo kullanıcısının son içeriği

1. G

Windows 8.1 driver bulamıyorum

Driverlar nerde anlamadım(chipset,lan vs.) @Çağdaş Işık hocam sizin düşünceniz nedir?
  2. G

Windows 8.1 driver bulamıyorum

Windows 8.1 driverlarını nasıl bulucam bilmiyorum format attıktan sonra flasha indirdiğim driverları direk açıp kurmayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz?
  3. G

pc format atıcam hangi sürüm sizce

Orjinal dediğiniz bu mu https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows8ISO
  4. G

Zaten en düşük ayarlarda oynamaktayım fps zaten 144 sabit e çekili ama şuanki işletim sisteminde eskiden verdiği yani win7 iken verdiği 140 150 fpsleri vermiyorwin 10 geçtikten sonra 60 70 arası ve drop yaşıyorum arkada hiçbir şey açık değilken o yüzden düşürmek istiyorum win8.1 hiç kullanmadım...
  5. G

windows 10 kullanıyorum zaten ama sistemim yeterli gelmiyor büyük ihtimal çünkü lol dışında hiçbirşey yok pc de kasmasına neden olan o yüzden eskiye dönmek istiyorum win7 iken 150+fps alıyordum lol de şimdi 60 70 arası o yüzden win7 de ki hangi sürüm en iyisi veya win8.1 mi geçmeliyim onu soruyorum
  6. G

yani son tavsiyeniz nedir zaten lol dışında oyun oynamıyorum onda bir sıkıntı çıkarmasın şuan kötü durumda baya çünkü
  7. G

pc win10 ama çok fazla kasıyor anlamadığım şekilde yani şöyle söylim win7 iken 170 fps alıyordum lol de şimdi 70ten yukarı zor çıkıyor ve çok fazla kasma oluyor 8gb ram i3 3220 3.3gz amd radeon 6700hd 64bit 240gb ssd bu sisteme hangi win7 sürümünü önerirsiniz
Geri