Gazi kullanıcısının son içeriği

1. G

Telefon Önerisi

Merhabalar, yurt dışı veya yurt içi fark etmez 10-15k bandında telefon önerisi yapabilir misini? Yurt dışı redmi note 12 pro 5g sordum 6.5 dediler. Bir de redmi note 12 pro plus var 8ram li 9k, 12ramli 10k dediler (gündelik kullanım için alacağım fotoğraf çekmek bazen oyun)
  2. G

Tablet Önerisi

Merhabalar, Küçük Kardeşimin için oyun ve video izlemek amaçlı tablet bakıyorum Max 3.5k bütçede öneriniz nedir
  3. G

Öneri 3500Tl Psu Önerisi (Mayıs 2023)

Bende önce 750w lik modellere bakıyordum ama kutusunda ve sitesinde önerilen 850w görünce yetersiz kalirmi acaba dedim aorus modelide normal 3070ti lere göre biraz daha fazla çekiyormuş galiba
  4. G

Öneri 3500Tl Psu Önerisi (Mayıs 2023)

Merhabalar, Gigabyte 3070ti aorus master + ryzen5 5600 kullanacağım ekran kartının sayfasında ve kutusunda önerilen PSU değeri 850w yazıyor önereceğiniz PSU varmı? Ekran kartı için 8+8+6pin anakart için 8+4pin (İşlemciyi ileride 5800x ile değiştirmeyi düşünüyorum)
  5. G

Ekran Kartsız Sistem Önerisi

600w beslermi hocam bu sistemi
  6. G

Laptop vardı elimde onu sattim hocam ustunede biraz nakit ekleyeceğim
  7. G

Merhaba arkadaşlar. Gigabyte 3070ti Aorus ekran kartım var buna uygun olarak en iyi performans gösterebilecek donanım toplamak istiyorum bütçe 10-11k(max12) yardımlarınızı bekliyorum 1080p monitörüm var Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
Geri