General_Granger kullanıcısının son içeriği

1. General_Granger

Sistemin parçaları uyumlu mudur?

Cvp: Sistemin parçaları uyumlu mudur? @"OceanLaB" Teşekkürler Taner hocam. Bu sistem sizin Cumartesi günü sunduğunuz gamegaraj sistemin özelleştirilmiş hali. İşlemci ve ekran kartını yükseltip sıvı soğutucu ekleyip öyle sipariş verdim :) Fakat Intel' in sitesinde i5-11600KF işlemcinin TDP...
  2. General_Granger

Diğer arkadaşlar da fikirlerini belirtirse sevinirim.
  3. General_Granger

https://www.gamegaraj.com/urun/deluxe-5t11-pch/
  4. General_Granger

RE: Cvp: Sistemin parçaları uyumlu mudur? Teşekkür ederim recep. Sen de bayağı bekledin biliyorum. Seninle birlikte nöbet tuttuğumuz günleri unutmayacağım. İnşallah daha iyileri senin olur.  :rolleyes: Bu arada siparişi sırf anakartta OC desteği yok diye iptal etmeli miyim sizce? Ben etmeyi...
  5. General_Granger

RE: Cvp: Sistemin parçaları uyumlu mudur? İşlemciyi normal 11600 alacaktım fakat seçeneklerde sadece 11600kf olduğu için aldım. En azından ileriye dönük olmuş oldu.  [hr] Aynen aldım kral. Levon Ryzen 5 3600 çıkaracakmış zaten. Ben 3600'ü pek beğenmiyordum. Ekran kartını da RTX 3060...
  6. General_Granger

Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki sistemin siparişini verdim: Intel Core i5 11600KF ASUS B560M-P-SI ASUS Dual RTX 3060 Ti G.Skill Ripjaws V 16 GB (2x8) 3000MHz DDR4 CL16 Crucial P2 500GB SSD Corsair H45 120mm sıvı soğutucu DarkFlash dlx21-mesh 650W 80+ bronz 650W PSU, Corsair H45...
  7. General_Granger

PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] @"OceanLaB" 1 saat oldu hocam.
  8. General_Granger

Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] 40 dk oldu bea
  9. General_Granger

Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] @"OceanLaB" Bekliyoruz kral.
  10. General_Granger

RE: Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] Saat daha 16:00 olmadı.
  11. General_Granger

Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] @"OceanLaB" Hocam öncelikle verdiğiniz emekler için çok teşekkürler. :) Sizden iki ricam olacaktı: Birincisi; dolar yine bayağı düşmüş. Dolayısıyla fiyat 10 bine sabitlenirse harika olur. Sabitlenmese bile en azından söz konusu...
  12. General_Granger

Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] @"OceanLaB" Hocam instagram hikayende 19:05 yazıyordu inşallah o saatlerde çıkar çünkü çalışan arkadaşlar o saatlerde işten çıkıyor. :(
  13. General_Granger

Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] @"OceanLaB" Hocam kasa ile psu değiştirilebiliyor mu? Bir de sıvı soğutucu eklenebiliyor mu?
Geri