ghostmans kullanıcısının son içeriği

1. G

Öneri Anakart Önerisi

Anakartimda bir sıkıntı var ve artık değiştirme vaktim geldi galiba 2-4 k arası ne öneririsiniz b550 olarak ? işlemcim r5 5600x ekran kartım rx6800 . Acaba en ucuzu msi b550 pro a mı alsam direk hiç düşünmeden 3k civarına. Çokta para harcasam mı bilemedim 3 5 yıl götürse yeter
  2. G

Öneri Nootbook Çantası Önerisi

Şu 2 çanta arasında kaldım , kullanan var mı acaba ? 2 s de iyi gibi ama baya arada kaldım https://www.hepsiburada.com/lenovo-gx40q75217-b515-15-6-notebook-sirt-cantasi-gri-p-HBCV00000C54RO?magaza=Hepsiburada...
  3. G

Öneri 2 Modelden Hangisi

https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g5-15-g55201800u-intel-core-i7-12700h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-6gb-vga-156-120hz-full-hd-ubuntu-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00002BG8IP?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJ%c4%b0&url_src=and-product-detail İle...
  4. G

Kapat Diyorum Bazen Kapatıyor Bazen Resetliyor

Kolay gelsin arkadaşlar , geçen gün bilgisayar kafayı yedi güçbela kendisine getirdim ama şimdide internetteki herşeyi yapmama rağmen kapat diyince reset atıyor . Bu sorun anakarttan kaynaklanıyor olabilir mi ? Formatta attım PC ye.
  5. G

Masmavi Yazısız Bir Ekran Ve Acılmıyor

Merhaba arkadaşlar , normal bilgisayarı kapat dedim sonra ekranın kapandığını ama fanların çalıştığını görünce nedensizce power tuşuna bastım kapattım . Ardından tekrar açınca yazısız masmavi bir ekran geldi ve acilmadı . Format atmaya çalışıyorum ama oda hata veriyor çözemedim neden gelişmiş...
  6. G

Soru Windows 11 E Geçmek Mantıklımı?

Valla ben geçtim 1 2 aydır kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım oyunlarda veya programlarımda.
  7. G

Dolandırıcı Sitesi

Kardeşimde savcı :) hesabını falan kontrol et dedi bende bilgi girmedim dedim baya başına gelen oluyormuş. Şikayette bulun istersen dedi ama bi sonuç çıkarmı bilmiyorum.
  8. G

Dolandırıcı Sitesi

valla beni uygulamaya yönlendirmeyince bi işkillendim sonra arkadaş ürün kodu yok dedi aradım sahibindeni bizim böyle bir uygulamamız yokdedi sonrasında adam zaten bütün whatsap yazışmalarını sildi tabi ben ss aldım hepsinide :d
  9. G

Dolandırıcı Sitesi

Bilgisayardan girmedim telefondan girdim
  10. G

Dolandırıcı Sitesi

Onunlada yaptım sanırım temiz sadece 2 tane şey önerdi
  11. G

Dolandırıcı Sitesi

AVG indirdim o ücretsizdi diğerleri hep üyelik istiyor
  12. G

Dolandırıcı Sitesi

Kolay gelsin arkadaşlar , bu gün birisi beni dolandırmaya çalıştı bana fake bir sahibinden adresi yolladı sözde ürün sayfası ama tamamen sahibindeni kopyalalmış. Ben satınal butonuna tıkladım şifre sayfasına gittim ama şifremi falan girmedim, herhangi bir şeyde indirmedi ama arka tarafta...
  13. G

R7 5800x3d

Merhaba arkadaşlar, bende r5 5600x var 2.5k ya satıp yerine r7 5800x3d almaya değer mi 8k ya sizce ? Bana 5.5k ya gelmiş olacak. AMD yeni sokete geçmek baya mantıksız gibi , bilemedim ana kartim b450 serisi ekran kartında rx 6800
  14. G

HDD ve SSD arasında kaldım tavsiye alabilirmiyim

2Tb lık HDD ile 500Gb lık ssd nerdeyse aynı fiyat.Sadece oyunlarım için bir bellek almayı düşünüyorum , bana uygun bir ssd önerebilir misiniz 500gb ve 1tb olarak ? Birde çok farkı olurmu 7200 lük bir hdd ile ssd nin , yani elbet olur ama bariz belli olur mu ?(Sistemde bir 500gb m2 ssd ve sata...
  15. G

27'inc Monitör FHD vs 2K Öneri lazım arkadaşlar arada kaldım

Vg27aqz aldım vatandan 6300 e bakalım 😀 inşallah mutlu eder
Geri