Gralyon34 kullanıcısının son içeriği

1. G

İncehesap taksitli alışveriş nasıl yapılıyor?

Benim yeterince nakitim var ama parça parça odemek istiyorum. Bankadan kredi çekmeye eğim yani. İnce hesap kredi kartımdan mı para çekiyor yoksa benim adıma kendisi kredi mı çekiyor bankadan?
  2. G

Akbank kart yazıyor taksit seçeneklerinde, Akbank kart var bende ama hesap kartı. Ayrı bir kredi kartı mı almam gerekli bankadan?
  3. G

Merhaba Arkadaşlar, ince hesaptan sistem satın alıcam ama nasıl taksit ile satın alınıyor beceremedim bir türlü lütfen yardımcı olabilir misiniz? 2 gündür taksit işini çözmeye çalışıyorum. İlk kez internetten bir şey alıyorum. Tecrübeli birisi var mı?
  4. G

4.000 TL ve 3.000 TL Bütçede Monitör Tavsiye Eder misiniz Yardıma İhtiyacım Var? (23 Haziran 2022)

Hocam oddysey g5 normalde biraz daha kavisli ama bilemedim.
  5. G

4.000 TL ve 3.000 TL Bütçede Monitör Tavsiye Eder misiniz Yardıma İhtiyacım Var? (23 Haziran 2022)

Tamamdır hocam bakıyorum, var mı daha öneriniz?
  6. G

Merhaba, 2 bütçede de monitör tavsiyesi isteyeceğim. 3000 TL ve 4000 TL bütçede alabiliceğim 2k QHD ve 144HZ üstü curved yüksek grafikli oyunlar için (Valorant gibi oyunlar çok oynamıyorum) daha çok Cyberpunk gibi oyunları yüksek kalitede oynamak istiyorum. Sistemim hazır rx6700xt ve i5...
  7. G

15K F/P Sistem önerisi

15 k ya sistem arıyorum, esneme payı 1.5k vardır. Oyuncu bilgisayarı ve beni en az 5 yıl götürmesini istiyorum. İşlemci tarafında bu yıl i3 12100f alıp seneye 13. nesil i5 işlemci alabilirim. Bir de 3k veya 5klık monitör önerir misiniz curved 27 veya 31 inç olur, 31 inç olması daha iyi olur. 2k...
Geri