Griffin kullanıcısının son içeriği

1. G

Sistemime Rx6600 Uyar Mı ?

Arkadaşlar merhaba birkaç gün içinde APU sistemime RX6600 ekran kartını alacağım bu kart sistemime uyar mı? darboğaz gibi sorunlar yaşar mıyım ? bu konular hakkında pek anlamadığım için size sormak istedim Sistemdeki önemli parçalar: Anakart Asus A520M Plus İşlemci Ryzen 5 5600G
  2. G

Telefon Önerisi (Ağustos 2023)

Arkadaşlar merhaba, capcut alightmotion gibi programları sıkıntısız kasmadan kullanabileceğim ve kamerası iyi olan bir telefon önerebilir misiniz. fiyat sınırı olarak 10K-11Kyı geçmesini pek istemiyorum
  3. G

Ryzen 5 5600G 16Gb Ram Sistem Rust Kaldırır Mı ?

Ryzen 5 5600G (dahili ekran kartlı) 16GB 3200Mhz Ram'li sistem rust kaldırır mı kaldırırsa ortalama kaç fps alırım ?
  4. G

Bilgisayardan Ses Gelmiyor Videolar Ve Oyunlar Donuyor

sistemim apu ama kötü değil ryzen 5 5600G ve 16GB ram 480 gb ssd var ama sorunun kaynagını hala bilemiyorum kulaklık jakını cıkartınca drop olmuyor ama takınca tekrar drop olmaya başlıyor ve ses gelmiyor dedigim gibi
  5. G

Bilgisayardan Ses Gelmiyor Videolar Ve Oyunlar Donuyor

kulaklık veya mikrofon fark etmez ikisinden birisini takınca ses gelmiyor ve oyunlarda surekli droplar yiyorum 1 kere daha olmustu ama kapatıp acınca düzelmişti ama simdi düzelmiyor sebebi nedir 1683210288 sistemide yeni aldım ocak ayında. sürekli bir sorunla karşılaşıyorum anlayamadım bir...
  6. G

Amazon, Prime Ile Bu Klavyeden Kargo Ücreti Alıyor Mu ?

prime varken neden kargo ve paketleme ücreti alıyor ki ?
  7. G

Amazon, Prime Ile Bu Klavyeden Kargo Ücreti Alıyor Mu ?

arkadaşlar merhaba aşağıda linkini bıraktığım klavyeyi almayı düşünüyorum daha önce amazondan alışveriş yapmadığım için vergi ve kargo sistemine hakim değilim şunu merak ediyorum klavye depozitoyla birlikte 426TL oluyor altında da teslimat ücreti 138TL yazıyor ben amazon prime kullanıyorum bu...
  8. G

Yardım Eski Dizüstü Bilgisayarım Çok Yavaşladı

i3 3110m ekran kartı yok hdd kaç gb hatırlamıyorum
  9. G

Yardım Eski Dizüstü Bilgisayarım Çok Yavaşladı

Arkadaşlar eski dizüstü bilgisayarımı arada bir kullanmak için açıyorum ancak son zamanlarda aşırı yavaşladığını fark ettim. Google açmaya çalışırken bile uzun süre bekliyorum nedenini bilmiyorum virüs vs olabilir mi? Önerebileceğiniz ücretsiz antivirüs programları ya da kendim hızlandırmak için...
  10. G

Instagram Para Kazanma

Bu konu hakkında pek bir şey göremedim ben de tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum bu yüzden
  11. G

Instagram Para Kazanma

Arkadaşlar merhaba Instagramda bir fan sayfam var ve belli bir kademeye kadar takipçimi yükselttim artık biyografime ''Reklam ve işbirliği için DM'' yazıp reklam alarak ya da başka bir şekilde para kazanmak istiyorum bu tür kazançlarda vergi ödemem gerekiyor mu ? gerekiyorsa nasıl yapabilirim...
  12. G

Soru İnce Hesap Üzerinden Aldığım Sistem Kapanmaya Başladı

1 ay önce İncehesap üzerinden hazır sistem almıştım. Yakın zamanda hiçbir sebep olmadan durduk yere kapanmaya başladı. Sorunun PSU'da olduğunu düşünüyorum ama emin değilim. Geri gönderip sorunun düzeltilmesini istiyorum. Nasıl ve nereden yapabilirim? PSU kasanın içerisinde oluğu için geri...
  13. G

Asus TUF Gaming A520M-Plus anakartında Wifi desteği var mı ?

evet valorant, cs ve arkadaşlarla the forest gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum
  14. G

modemle aramda 9-10 metre var iş görür mü ?
  15. G

önerebileceğiniz fazla pahalı olmayan Wifi alıcısı var mı peki ?
Geri