hakan29 kullanıcısının son içeriği

1. H

Işık Sızması

Agalar ben bugün iade işlemi başlattım sonra o ışık olan yerlere bı dokunasim geldi parmağımla hafif hafif dokunup köşelere doğru taradım ve o büyük ışık sizmalari kayboldu bende şaşırdım acaba iade islemini boşuna mı başlattım son halini görsele ekliyorum önceki ve sonrakini
  2. H

Işık Sızması

Kenarlarda bişey yok hocam ama ışığın sızdığı yerler belli gündüz belli olmuyor zaten gece de test etmesem sağdaki ve ortadaki büyük olanı farketmemistim benim gözüme sol üstteki küçük olan yer çarpmıştı başta ama diğerlerini görünce normal değil diye düşündüm
  3. H

Işık Sızması

Peki aynısı ile değişim mi dersiniz yoksa direk iade mi ?
  4. H

Işık Sızması

Merhaba arkadaşlar ViewSonic VX2428j IPS panel monitör aldım. Monitör genel anlamda güzel ghosting ya da ölü piksel yok, ama ışık sizmasi mevcut sizce bu normal mi görseli yüklüyorum iade ya da değişim yapmalı mıyım sizce? Siyah ekranda belli oluyor aslında ortadaki ve sağdaki çok belli olmuyor...
  5. H

Bu Üç Monitorden Hangisi Mantıklı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/328518/asus-tuf-gaming-vg249q3a-23-8-inc-180hz-1ms-full-hd-freesync-ips-gaming-monitor/ https://www.itopya.com/msi-238-g2412-170hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-fhd-ips-gaming-monitor_u23574#bTableUrunDetay...
  6. H

Yardım Laptopum Ne Kadar Eder ?

Çabuk satılsın istiyorsan 13.5-14 civarı koy acelen yoksa 15-16 ya koy bence garanti kapsaminda mi çizigi falan varmi laptopun durumu nasıl bunları bilmeden konuşuyorum temiz olduğunu varsayarak
  7. H

Yardım Laptopum Ne Kadar Eder ?

Aynısının Ryzen 5 5600h 2x8 ram versiyonunu 15 e sattım yeni
  8. H

17.000-20.000 TL PCH Goat V2 Çok Gürültülü Çalışması

Anakarttaki girişi 4 pin senin kablon 3 pin de olsa çalıştırıyor YouTube da yapanlar vardi bakabilirsin hocam
  9. H

2 tane yeter sanırım bı tanesi öndeki fanların kablosu için diğeri de egzoz fanı için 2 tane yeter öndeki 3 lü fanin kablosu tek çıkıştır diye düşünüyorum ama alırken kontrol edip doğru ürünü alman lazım hocam
  10. H

O kablonun dönüştürücüsü var molex dönüştürücü pahalı bişey de değil hic kullanmadım ama youtube da o dönüştürücü aparatla anakarta baglayanlari gördüm
  11. H

17.000-20.000 TL Okul Ve Iş Için Laptop Önerisi

Kendi Lenovo marka güncel laptopumu masaüstü sistem aldığım için satmayı düşünüyorum.Sıfır ürün takıntınız yoksa dilerseniz yardımcı olurum makul bı fiyatta Temiz güncel kusursuz çiziksiz garantili oyun oynayabileceğiniz laptop.O paraları sıfır özelliksiz laptoplar vermek yazık.Yanlis...
  12. H

Windows Lisans Nasıl Yenilerım

Şöyle belirteyim bu yöntemle bilgisayar doğrudan windowsla iletişim kurmuyor KMS serverları aracılığıyla iletişim kurduğu için bı güncelleme geldi örnek bu server aracılığıyla alıyor güncellemeyi bu noktada direkt olarak windowsla bağlantı kurulmadigi için casus yazılım alma ihtimali olabiliyor
  13. H

Windows Lisans Nasıl Yenilerım

Hocam o işlem pek güvenli olmayabilir KMS serverlarina bağlanarak etkinlestiriyorlar.Bence 50-100 TL ye bı key alıp öyle etkinlestirsin arkadaş.
  14. H

senin sıkıntın basit aslında o fandan giden kabloyu bağlı olduğu yerden çıkarıp anakarttaki sys fan yazan yere takman gerekiyor.Bisey olacak bı mevzu değil ama sen bilirsin tabi gene.Anakartta sysfan yazan yerler fan kontrolcüsü
  15. H

Yardım PCH Goat V2 Düşük Fps Sorunu

1696622297 Güç planı seceneklerinden yüksek performansa çekebilirsiniz unlost FPS arttırma videosuna bakin gerekli işlemler orada mevcut faydası olacaktır
Geri