HalfHead kullanıcısının son içeriği

1. HalfHead

Ethernet To Usb Dönüştürücü Önerisi

Hocam onuda düşündüm ama anakartımda tek girişi var o yüzden onu alamadım. TP-Link UE-306 siparişi verdim.
  2. HalfHead

Ethernet To Usb Dönüştürücü Önerisi

Selam, anakarttaki Ethernet girişim yandığı için bir süredir USB modül kullanıyorum ama çok fazla sorun yaşatmaya başladı. Bende dönüştürücü ile artık Ethernet ile bağlanmak istiyorum. İnternet hızım 24Mbps. Yine sorun yaşar mıyım bilemedim. Veri kaybı ne kadar olur? Hangi ürünü kullanmam daha...
  3. HalfHead

Üniversite Öğrencisi İçin Kredi Kartı Önerisi İstiyorum

Neden hocam? Enparayı en başından beri düşünüyordum ancak kampanyaları yok galiba. Bonus vs. de kazanamıyoruz diye biliyorum. YapıKredi Play (Genç)'e baktım, arkadaşımda kullanıyordu ama pek kampanyalarını öğrenemedim. Uygulaması güzeldi ama.
  4. HalfHead

Üniversite Öğrencisi İçin Kredi Kartı Önerisi İstiyorum

Selamlar, kredi kartı çıkaracağım ama hangi bankadan genç kart çıkarsam bilemedim. Limitinin fazla olmasını pek istemiyorum 1000TL gibi bir limit yeterli olacak bana. (İş Bankası) Maximum Genç kart ve Garanti Bonus Genç arasında kaldım. Kampanyalardan vs. bonus alabilmek benim için iyi...
  5. HalfHead

Öneri 1500 TL Akıllı Saat Veya Bileklik Önerisi

Selamlar, akıllı saat almayı planlıyorum ama hangisi kalitelidir, işimi görür, iPhone ile uyumludur pek anlamadığım için konu açmayı düşündüm. Bir kaç saat buldum ama fikir almak istiyorum. Spor/yürüyüş yaparken ölçüm yapabilen, sağlık verileri, mesajları görebilmemi sağlayan, çağrı cevaplamam...
  6. HalfHead

Çözüldü James Donkey 710 Alınır mı ?

2-3 yıldır kullanıyorum padlerinin soyulması harici sorun yaşamadım. Onuda zaten garantiden istedim ve değişimi yaptım, sorunsuz kullanıyorum. Bence tercih edilebilir.
Geri