hayabusa kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Msi RTX 4070 Gaming X Trio

Fiyatına değer mi sence
  2. H

Gaming x trio
  3. H

Ekran kartı nasıl sizce tek
  4. H

1710877259 Evet çünkü bilindik bir marka 4080 aldığımda diğer bileşenler çok kötü oluyor bende 4070 e düşüp işlemci ana kart ve Ram e odaklandım ilerleyen zamanda ekran kartını yükseltmeyi düşünüyorum
  5. H

80 bin
  6. H

Arkadaşlar kararsiz kaldım fiyat olarak alınır mı sizce bu dönemde daha iyi önerilerinizi varsa açığım.
  7. H

60.000 TL ve üstü 80 Bin TL Bütçe Adobe Uygulamaları Için Sistem

Adobe uygulamaları için topladığım bir sistem boş zamanlarımda cs 2 oynuyorum tercihen nvdia ekran kartı ve intel islemci düşünüyorum ekran kartı olarak msi asus gibi bilindik markaları tercih ediyorum hazır sistem ya da tek tek parça önerebilir misiniz?
  8. H

60.000 TL ve üstü Render Ve Oyun Amaçlı Sistem

1710620796 Yanlış yazmışım sanırım genelde insanlar amd de ısınma sorunlarından yakınıyor bende o yüzden intel istiyorum senkronizasyon da tek uygulamadan yönetmek için demiştim palit bilmediğim bir marka olduğundan youtube dada incelemesini bulamadım o yüzden msi 4070 ti gaming x slim düşündüm
  9. H

1710618697 Ekran kartı ve ana kartı msi yapsam işlemciyi de intel yapsam depolanması 1tb a düşürsem nasıl bir fiyat çıkar 1710618928 Ekran kartı pek bildiğim bi model değil ayrıca hepsi aynı marka olursa senkronizasyon daha iyi olur diye düşünüyorum intel istememin nedeni de ısınma sorunu.
  10. H

Genel olarak adobe uygulamaları kullanıyorum aynı zamanda cs2 oynuyorum 75.000 tl bütcem var tercihen Nvdia ve intel sistem önerileriniz bekliyorum.
  11. H

60.000 TL ve üstü Sistem Toplama

Genel olarak adobe uygulamalarıyla uğraşıyorum aynı zamanda cs2 oynuyorum optimal şekilde kasa önerileriniz bekliyorum.
Geri