60.000 TL ve üstü Render Ve Oyun Amaçlı Sistem

hayabusa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
.
Ekran Kartı
.
Genel olarak adobe uygulamaları kullanıyorum aynı zamanda cs2 oynuyorum 75.000 tl bütcem var tercihen Nvdia ve intel sistem önerileriniz bekliyorum.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
926
Genel olarak adobe uygulamaları kullanıyorum aynı zamanda cs2 oynuyorum 75.000 tl bütcem var tercihen Nvdia ve intel sistem önerileriniz bekliyorum.
Renderi ekran kartından alıp amd ile şöyle bir sistem yapabilirsin istersen
İntel olarak f/p sistem var mı bilmiyorum ve bu devirde intel önermek istemem. Bu sistemi görseldeki gibi özelleştirebilirsin.

Ekli dosyalar

• 1710615919490.png
    1710615919490.png
    65.9 KB · Görüntüleme: 9
KS

hayabusa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Renderi ekran kartından alıp amd ile şöyle bir sistem yapabilirsin istersen
İntel olarak f/p sistem var mı bilmiyorum ve bu devirde intel önermek istemem. Bu sistemi

Ekran kartı ve ana kartı msi yapsam işlemciyi de intel yapsam depolanması 1tb a düşürsem nasıl bir fiyat çıkar

Ekran kartı pek bildiğim bi model değil ayrıca hepsi aynı marka olursa senkronizasyon daha iyi olur diye düşünüyorum intel istememin nedeni de ısınma sorunu.

Son düzenleme:

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
926

Ekran kartı ve ana kartı msi yapsam işlemciyi de intel yapsam depolanması 1tb a düşürsem nasıl bir fiyat çıkar

Ekran kartı pek bildiğim bi model değil ayrıca hepsi aynı marka olursa senkronizasyon daha iyi olur diye düşünüyorum intel istememin nedeni de ısınma sorunu.
İntel istememin sebebi ısınma sorunu derken ? İşlemciniz daha çok ısınsın mı istiyorsunuz ? İşlemcinin intel olduğu f/p bir sistem yok zaten yani ben görmedim. Bu attığım sistemde ekran kartını msi yapmak gibi bir hata yapmayın ekran kartı hayvan gibi ısınır. MSI ventus x2 serisi soğutma konusunda berbat. Anakartı neden sevmediniz ? Asusun o modeli fiyatına göre iyi. Nasıl bir senkronizasyondan bahsediyorsunuz ?

KS

hayabusa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İntel istememin sebebi ısınma sorunu derken ? İşlemciniz daha çok ısınsın mı istiyorsunuz ? İşlemcinin intel olduğu f/p bir sistem yok zaten yani ben görmedim. Bu attığım sistemde ekran kartını msi yapmak gibi bir hata yapmayın ekran kartı hayvan gibi ısınır. MSI ventus x2 serisi soğutma konusunda berbat. Anakartı neden sevmediniz ? Asusun o modeli fiyatına göre iyi. Nasıl bir senkronizasyondan bahsediyorsunuz ?

Yanlış yazmışım sanırım genelde insanlar amd de ısınma sorunlarından yakınıyor bende o yüzden intel istiyorum senkronizasyon da tek uygulamadan yönetmek için demiştim palit bilmediğim bir marka olduğundan youtube dada incelemesini bulamadım o yüzden msi 4070 ti gaming x slim düşündüm

Son düzenleme:

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
926

Yanlış yazmışım sanırım genelde insanlar amd de ısınma sorunlarından yakınıyor bende o yüzden intel istiyorum senkronizasyon da tek uygulamadan yönetmek için demiştim palit bilmediğim bir marka olduğundan youtube dada incelemesini bulamadım o yüzden msi 4070 ti gaming x slim düşündüm
Tam tersine 14. nesilde intel hayvan gibi ısınıyor 360mm yetmiyor. AMD nin 7800x3d işlemcisi 360mm ile gayet yeterli bir şekilde soğuyor.

4070tisuper alabilecekken sırf msi olsun diye 4070ti ye düşmenizi önermem. Benim attığım sistemde +9000tl ye gaming x slim seçmekten bahsediyorsanız kesinlikle o paraya deymez. 4070tisuper jetstream isimli kartın incelemesini techpowerup yapmış, sıcaklık değerleri ve inceleme

Ekli dosyalar

• 1710621333523.png
    1710621333523.png
    68.5 KB · Görüntüleme: 5

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri