hdyslgz kullanıcısının son içeriği

1. H

huawei matebook d15

Aldık bundan teşekkür ederim
  2. H

huawei matebook d15

8 bin TL'ye ortalama günlük işler için laptop arıyor arkadaşım bunu bulduk bu fiyata bundan iyisi var mı önerebileceğiniz çok mükemmel özellikleri olmasına gerek yok
  3. H

3.699 TL Lenovo G32QC-10 Monitör Alınır mı?

FPS oyunları cs go tarzı aynı zamanda RPG wit Aynısını mı aldınız bu fiyat bandına daha iyisini bulacağımı sanmıyorum kafama tek takılan 32 inch büyük değil mi FPS oyunlarda kötü etkiler mi
  4. H

FPS oyunları cs go tarzı aynı zamanda RPG witcher tarzı
  5. H

Merhaba dostlar, 2K monitör arıyordum oyun için. Sizce alınır mı indirime girmiş bu? ÜRÜN: https://www.amazon.com.tr/dp/B088GF8ZPC/ref=cm_sw_r_apan_i_X6BY10RCJ04077K9T14G
  6. H

Muhasebe işleri için 11K bütçeye sistem önerisi (Haziran 2022)

Beyler dükkanda muhasebe işleri ve dükkan işleri için bi kasa lazkm 10 11 bin bütçeye işleri hızlı yapabilecek bi kasa önerebilir misiniz kendim toplayamam hazır olursa sevinirim teşekkür ederi
  7. H

PSU Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ben öyle yaptığımı düşünmüşüm de yok doğru takmışım emin olmak istedim götürdüm bakıp geri yolladılar :) şuan da çalışıyor sorunsuz
  8. H

PC ci doğru takmışsın dedi Baya karışıktı emin olamadım zaten ondan buraya yazdım Şükür sorun çıkmadı
  9. H

Arkadaşlar selamlar, PC topladım az çok anlarım diye başkasına bırakmadım kendim montajladım. Her şey iyi güzel ama PSU'dan çıkan kabloları tam anlamıyla yerleştiremedim. PC açıldı ama gelişi güzel birleştirdim bunun bir rehberi falan yok mu? Çok karışık. CPU'dan çıkan kabloları ekran kartına...
  10. H

RTX 3070 Sıvı Soğutmalı PC Önerisi (Mayıs 2022)

Teşekkür ederim çok sağolun
  11. H

RTX 3070 Sıvı Soğutmalı PC Önerisi (Mayıs 2022)

Parçalarım geldi Uğur hocam işlemciyi de aldığım yerle görüşüp değiştirdim 600 TL fark ile ryzen 7 5700x yaptım bu gün yarın elime ulaşıyor tavsiyeleriniz emeğiniz için teşekkür ederim.
  12. H

OC Nasıl yapabilirim?

Ram ve işlemci OC yapmak istiyorum
  13. H

OC Nasıl yapabilirim?

Bios üzerinden deneme yapmak istiyorum umarım pişman olmam :)) anakart 5100mhz ramlar 3600 ve Cl 19 bunları iyileştirmek istiyorum
Geri