ibrahimbbk kullanıcısının son içeriği

1. I

İnternet Önerisi (2 Eylül 2022)

100mbps fiber(netspeedin altyapı sorgulama ekranında bu şekilde yazıyor).
  2. I

İnternet Önerisi (2 Eylül 2022)

Merhaba hocam Eğer tt fiber altyapıniz var ise netspeed firmasini tercih edebilirsiniz. Ben kullanıyorum kullandığım süreç boyunca hic bir problem ile karşılaşmadım eger bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.
  3. I

Gıbırnet Alınır mı?

Hocam eğer geçecek olursanız indirim kodumu kullanabilirsiniz. KOD : EXQ91I
  4. I

Gıbırnet Alınır mı?

Eğer fiber alt yapınız var ise netspeed firmasinida tercih edebilirsiniz. Ben kullaniyorum memmunum.
  5. I

TurkNet ZAMLARA YENİK DÜŞTÜ! (Yeni ZAM KAPIDA!)

Iyi günler hocam 4- 4.5 aydır netspeed kullanıyorum (100mbps fiber ).Bu süreç içerisinde herhangi bir problem ile karşılaşmadım. İnternette hiç kesilme bağlantı problemi yaşamadım. Oyunlardakı ping değerleri olsun normaldeki hızı olsun gayet iyi tavsiye ederim. Eğer geçecek olursan 12 ay boyunca...
  6. I

Masa Etrafına Argb LED Önerisi

1. Ürunun yorumlari pek iyi degil fakat benim attığim linkteki gayet iyi buna ve benzer yorumlu ürünlere bakabilirsiniz...
  7. I

Netspeed paketlerinin fiyatlarını güncelledi!

Ben kullanıyorum 3 ay oldu bağlatalı 94 tl ödüyodum simdi 129 tl olucak herhalde
  8. I

İtopya Banka Kartı ile Alışveriş

Eğer banka kartın internet alışverişlerine açıksa uygulamasindan yada müsteri hizmetlerini arayarak limitinizi arttirabilirsiniz. Sanirim 10k limit
  9. I

Kasa Fan Kablosu Koptu!

Tamamdır hocam yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.
  10. I

Kasa Fan Kablosu Koptu!

Hocam psu nun gucunu arkadaki acma kapama dügmesinden mi kesmeliyim yoksa direk prizden mi cekeyım.
  11. I

Kasa Fan Kablosu Koptu!

Hocam kontrolcuye bağlı fanlar sizin videonuzda degiştiğiniz kasa varya aynı onun gibi kasa. Kontrolcude molex kablosuyla psu dan gelen molex guc kablosuna baglı. Sorun şü kablo 6 pin yuvasinin icinden cıktı. Yani yerine taktim bantla sabitledim fakat belli bir süre sonra tekrardan aynı sorun...
  12. I

Kasa Fan Kablosu Koptu!

Hocam fanlar çalısıyor bi problem yok kasa fanları 6 pin ortasindakı tek kablo kopmuş rgb kablosu buyuk ihtimalle.
  13. I

Kasa Fan Kablosu Koptu!

Hocam Selamün Aleyküm herkese iyi günler. GamingGenTR'den hazır sistem almıştım. Açılış indirimlerini biliyorsunuzdur. Oradaki kasalarda Performax HellFire kasalarıydı. İçindeki PSU sorun oluşturur diye PSU değiştirmiştim. Uğur hocam ve Taner hocamın önerileri üzerine. Fakat ben PSU takarken...
  14. I

Gaming.gen.tr güvenilir mi?

Bende sistem almıştım güvenilir bir problem ile karşılaşmadım.
Geri