ICARUS kullanıcısının son içeriği

1. ICARUS

Öneri Forza Horizon Hangi Serisini Almalıyım?

FH5 almanı öneririm araba çeşitliliği ve sesi olarak daha iyi.
  2. ICARUS

Soru Renk Uyumu (Pc)+ Sistem Seçim

linki var mı reis ?
  3. ICARUS

Soru Fiyat Performans Gamepad Controller Almayı Düşünüyorum Sizce Ne Almalıyım

GuliKit King Kong 2 Pro için iyi drift problemi olmayan bir controller diyorlar ama deneyen birinin cevap vermesi daha iyi olur.
  4. ICARUS

Öneri Razer Deathadder V2 Mini Vs Asus Rog Keris

özellik olarak asus daha iyi sanırım ama yazılım gerçekten önemli bence kişisel bir tercih
  5. ICARUS

Yardım I5 12400F Için Hangi Kule Tipi Soğutucu Alınır?

1000tl civarında bütçem var aklımda 4 seçenek var ID-COOLING SE-214-XT ID-COOLING SE-224-XTS DEEPCOOL AK400 DeepCool GAMMAXX AG400 başka önerisiniz varsa bekliyorum. Ayrıca hangisi daha sessiz çalışır bilgilendirirseniz iyi olur:)
  6. ICARUS

Öneri Razer Deathadder V2 Mini Vs Asus Rog Keris

asusun yazılımı hiç beğenmiyorum kurması bir dert kullanması bambaşka bir dert ben razer tavsiye ederim kendim de kullanıyorum aynı modeli çok güzel tek kötü yanı elin büyük ise alma orta elli veya küçük ise düşünmeden al.
  7. ICARUS

Yardım Kablosuz Mouse Tavsiyelerinizi Bekliyorum ;)

hem iş hemde oyun için arıyorum kaliteli bir şey arıyorum bütçem en fazla 2k. 1k civarı olursa tadından yenmez tavsiyelerinizi bekliyorum.
  8. ICARUS

Soru Anakartıma Uyar Mı?

kasamda sonradan alınma rgb kontrolcü var ona taksam olur mu?
  9. ICARUS

Soru Anakartıma Uyar Mı?

Selamlar, Anakartım GIGABYTE H610M H bu anakarta ID-COOLING SE-224-XTS ARGB 4Pin kule tipi soğutucu sorun çıkarır mı? işlemcim i512400f anakart: https://www.itopya.com/gigabyte-h610m-h-3200mhz-ddr4-soket-1700-m2-hdmi-d-sub-matx-anakart_u18141 Soğutucu ...
  10. ICARUS

Soru Red Dead Redemption 2 Alınır Mı?

Rdr 2 her anlamıyla bir başyapıt eğer paran varsa al kaçırma çünkü zam gelebilir daha yeni bitirdim grafikler olsun (çok iyi olmadığını biliyorum ama ışık kullanımı çok iyi) hikayesi olsun mekanikleri olsun haritası olsun çok iyi haritası çoğu oyun gibi boş değil insanların yaşadığını...
  11. ICARUS

Soru Kasamın Ön Panelini Nerde Kestirebilirim?

bende öyle düşünüyordum ama alırsam iyi almak isterim cebimden de çok çıksın istemiyorum bu aralar. Teşekkürler çok iyiymiş bu iş
  12. ICARUS

Soru Kasamın Ön Panelini Nerde Kestirebilirim?

Selam arkadaşlar, Kasamın hava akışı kötü corsair spec -05 modeli ön panelini kestirmek istiyorum nerde kestirebilirim? Kasanın fotosunu aşağı ekledim.
  13. ICARUS

Soru Nike.com Ayakkabı Almak

150 euro üstü gümrükten geçmiyor demişti nike mağaza çalışanı.Ben yaklaşık 130 € luk ayakkabı almıştım çok iyi bir şekilde geldi.
  14. ICARUS

Laptop’umda Hoparlör Çalışmıyor

Benimde laptopumda güncelleme yapınca sesi gitmişti format atınca düzeldi windows bazen güncelleme dosyalarını indirirken hatalı dosya indiriyor sanırım sonucunda böyle hatalar oluyor.
Geri