ICELAKE kullanıcısının son içeriği

1. I

10900K Kac Yil Daha Kullanabilirim ???

genelde yenı cıkan oyunları oynuyorum ne kadar ıdare eder artık bılemıyorum 3 sene belkı oyle yapacagım tesekkurler :))
  2. I

10900K Kac Yil Daha Kullanabilirim ???

10900K KAC Yıl Daha Kullabılırım Yenı Sısteme Gecmelımıyım??
  3. I

Moni̇tör Arizasi Nasil Anlasilir???

Ekranın Ust Kısmında Goruntu Gıdıp Gelmesı Oluyor Ekran kartımı Yoksa Monıtorle mı alakalı Ekran Kartım drıver Güncel ne yaptıysam olmadı yardım!!!!
  4. I

Anakart Argb Desteği̇ Nasil Anlaşilir ?

Dark ARGB Hub 6 Fan Takılabilir 3+3pin Anakart Kontrollü SATA Güç Bağlantı bunu aldım ınsallah calısır
  5. I

soruma cevap alamamadım??
  6. I

TAKTIM AMA SUAN CALISMIYOR BASKA YERDEN KONTROLU VARMIDIR armoury crate YUKLU ORDADA GOZUKMUYOR??
  7. I

ANAKART RGB DESTEĞİ NASIL ANLAŞILIR ASUS TUF GAMING Z490 PLUS WIFI ??
  8. I

360 Mm Sivi Sogutucu Aldim Ama Argb Baglantisi Yapamiyorum Yardim !!!

denedım ama olmadı kac kere hemde vıdeo gordum sımdı anakartın altında m2 altında bır yer var oraya takıyorlar dogru olabılırmı?
  9. I

EVET ACTIM AMA ORDADA GOZUKMUYOR BASKA YERDENMI ACILIYOR BILMIYORUM
  10. I

1705614942 TAKTIM AMA CALISMIYOR
  11. I

360 MM Sıvı Sogutucu aldım ama ARGB baglantısını yapamıyorum 3 pınlı gırısı var anakartta taktım ama calısmıyor nasıl yapıcam Anakartım ASUS TUF GAMING Z490 PLUS WIFI YARDIM!!!
  12. I

360Mm Sivi Sogutucuya 6 Fan Takılırmı??

360MM SIVI Sogutucuya 6 fan takılırsa ÖN VE Arka Tarafına radyotore zarar verırmı Performansı Artarmı nasıl bır etkısı olur??
  13. I

The Texas Chain Saw Massacre Crash Hatası

The Texas Chain Saw Massacre Crash Hatası gelıyor 4 kere format wındows 11 den wındows 10 gectım gene aynı sorun anlamıyorum ne yapıcam lutfen yardım edın ??
  14. I

Texas Chain Saw Massacre Crash Hatası

İNTEL İŞLEMCİ KULLANIYORUM Texas chain saw massacre crash hatası alıyorum ne yaptıysam olmadı yuklemedıgım program onarım kalmadı lutfen yardım edın ??
  15. I

İşlemci̇ Occt Testi̇ Yaptim Bazi Hatalar Aliyorum??*

İŞLEMCİ OCCT TESTİ Yaptım sureklı hata gosterıyor ama pc kapanmadı 15dk yaptım ?
Geri