iParty4ban kullanıcısının son içeriği

1. iParty4ban

Csgo 5 Yıl Rozeti

Merhabalar, geçenlerde eski steam hesabıma erişim sağladım ve içinde sadece team fortess 2 var. Csgoyu daha yeni ekledim hesaba. Csgoda seçkin alırsam, 5 yıl rozeti gelir mi? Hesaba hiç para yatırılmadı yani profili yok.
  2. iParty4ban

Ekran Kartı Tavsiyesi

Arc A750 mi daha mantıklı olur yoksa Rx6600 mi? Sinerji sitesi güvenilir midir? PSU'nun yetersiz kalması gibi bir durum yaşanır mı ?
  3. iParty4ban

Ekran Kartı Tavsiyesi

3-6k , gerekirse arttırabilirim.
  4. iParty4ban

Ekran Kartı Tavsiyesi

Merhabalar, ekran kartımın vrami artık yetersiz gelmeye başladığı için yeni bir ekran kartı arayışındayım. Bu sisteme göre hangi ekran kartını almalıyım ? İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor 3.40GHz EkranKartı: Ryzen 570 4GB Anakart: A320M-A PRO PowerSupply: Everest EPS-600A Aklımda...
  5. iParty4ban

Öneri 1500-2000Tl Civarı Kulaklık Arıyorum

Matfix customs güvenilir midir hocam ? Bilginiz var mı ?
  6. iParty4ban

Hocam, dönüştürücüsünün ucu yamuldu tek taraftan ses vermiyordu, başka dönüştürücü taktım yine tek taraftan ses vermedi, harici mikrofon var diye dönüştürücüsüz kullandığımda ise csgo, valorant tarzı rekabetci oyunlarda cızırtı yapmaya başladı, yani kullanıcı hatası olduğundan garantinin bir işe...
  7. iParty4ban

Hocam zaten blackshark v2x im bozulduğu için yeni kulaklık arayışındayım, değişiklik olsun istiyorum. Başka alternatif önerebilecek var mı ?
  8. iParty4ban

Merhabalar, yaklaşık olarak 1500-2000tl civarı kulaklık arıyorum. Eğer fiyat performans olup daha düşük fiyat olursa çok daha iyi olur. Yine de bütçemi arttırabilirim. Mikrofon sadece oyunlarda konuşmak için kullanılacak. Eğer mikrofonu kötü olup fiyatı uygunsa da olur harici bir mikrofonum var...
  9. iParty4ban

900TL headset önerisi

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-razer-blackshark-v2-x-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,914752035.html?gclid=CjwKCAjw7eSZBhB8EiwA60kCW6Gvu5mqGqlF7eJNA8uB4PLPefPssFxLuauDzJg4kvsMUq5ZMG-D-xoC1RwQAvD_BwE
  10. iParty4ban

Çözüldü XPG Summoner Ripple Efekt Çalışmıyor.

Firmware güncelledim ve efekt çalıştı yardımın için teşekkürler.
  11. iParty4ban

Eski sürüm firmware buldum fakat yazılımın eski sürümünü bulamadım şu anda ripple efekt çalışıyor ama yazılım kullanamıyorum. Yazılım kullanabilmem için firmware updatelemem gerektiğini söylüyor.
  12. iParty4ban

Evet, indirmiştim.
  13. iParty4ban

Merhaba dostlar, Klavyemi ripple efektiyle kullanıyordum ve bir şekilde çalışmamaya başladı. Diğer tüm efektler çalışırken ripple efekti çalışmıyor. Nasıl çözebilirim ?
  14. iParty4ban

1050TL Klavye Önerisi

Dostlar eğer klavyeyi alırsanız hiç driver bulmaya çalışmayın pişman olursunuz.
  15. iParty4ban

1050TL Klavye Önerisi

Klavyeyi aldım fakat driverini bulamadım. Ürünün driveri artık piyasada yok mu ?
Geri