isikcelaal kullanıcısının son içeriği

1. I

Çözüldü Ekstra Kasa Fanı Takarken Desteğe İhtiyacım Var!

Daha fazla yorum gelmeyecekse konu yanıtlara kapatılabilir. Tüm yanıtlar için teşekkür ederim. Fanları hemen hemen istediğim ayarlara getirdim ama hala testlere devam etmek istediğim için henüz son ayarları paylaşamıyorum. Tam anlamıyla memnun olduğumda konu hala açık olursa eklemey yapabilirim.
  2. I

MSI GAMING TRIO Z RTX 3080 12GB LHR FANLARIN SÜREKLİ ÇALIŞMASI SORUNU

formatı zaten normal şartlarda da atacaktım ama bu sorun için formata gerek kalmadı çok şükür hallettim. Üstteki mesajımda çözümü yazdım. Teşekkür ederim.
  3. I

Şükürler olsun düzelttim. MSI Center'daki uygulamaları tek tek silmeye başladım, hangisi etkiledi bilmiyorum ama uygulamayı sildikten sonra direkt düzeldi sıkıntı. Sildiğim eklentilerin resmini mesaja ekliyorum. Gerçekten çok üzülmüş ve korkmuştum şükürler olsun sandığım gibi bir durum değilmiş...
  4. I

Sebebi kesinlikle furmark mıdır dersiniz? Öyleyse evde yapabileceğim biz çözüm var mıdır acaba? 1 günü tahmini olarak yazdım daha kısa sürdü ve en yüksek ayarlarda test yapmamıştım. Ama yine de en azından 16 saat sürmüştür. Yeni PC alınca ekran kartı ve işlemcide herhangi bir sorun var mı diye 1...
  5. I

Aynı modeme kabloyla bağlı iki bilgisayar arasında dosya paylaşımı yapamıyorum

Başlıkta açıkladığım şekilde bir bağlantı sorunu yaşıyorum. İnternetten bol bol araştırma yapıp gördüğüm çözümleri uygulasam da fayda etmedi. Sizlerin de önerilerinizi duymak isterim. Fotoğraf da ekleyeceğim. Acer laptop, MSI desktop bilgisayarım. Acer'da ağlara baktığımda hepsini sorunsuz...
  6. I

Selamlar, başlıkta belirtmiş olduğum ekran kartımın fanları nedense sürekli çalışır hale geldi. Bilgisayarı alalı yaklaşık 10 gün oluyor. Önceden böyle bir durum yoktu. Sanırım dün gece başladı, nedenini hiç bilmiyorum. Sürekli bir şekilde sıcaklık 30 bile olsa en az yüzde 40 güçte çalışıyor...
  7. I

i9-12900k + 3090 ti sistem öneri

Zotac kötü değildir ancak 3090ti'ye gerçekten ihtiyacınız yoksa hiç gerek yok (büyük ihtimalle değmez), kafanızın rahat edeceği bir 3090 alın geçin. Öyle bir sistemde mutlaka sıvı soğutma olmalı. Hem performans açısından (yanlış bilgilendirme olmasın ama şart bile olabilir!) hem de sisteme...
  8. I

o 2300 olan pompa fanı oluyor hocam sanırım pompa kısmında da ufak bir fan var pek araştırmadım. 1800 yazanlar pompaya bağlı olan harici 3 fan kasanın tepesine monteli olanlar yani. Pompa fanının rpm'si sitede yazmıyor ya da ben göremedim. Sesi onun yaptığını sanmıyorum çünkü o hep aynı hızda...
  9. I

yani öyle denilebilir. Gerek yokken boşuna hızlı çalışıp gürültü yapmasınlar. Gerekli oldukça hızlansınlar sistemi yeterince serin tutacak şekilde
  10. I

linki sonradan ekledim görsel ve videoları zip dosyasına yükledim. Buradan yüklemek istedim ama forum desteklemiyormuş formattan dolayı sanırım
  11. I

Geldim, lütfen tüm mesajı okuyun meseleyi tam anlamıyla kavrrayabilmek için. Ekstra bir şeyler eklemem lazımsa söylemeniz yeterli. Sandığımın aksine benim fanlar 4 pinli gibi görünüyor (mesaja fotoğraf/video şeklinde ekler koyacağım bakabilirsiniz) Parçaların özelliklerini inyeleyebilmeniz...
  12. I

büyük bir dosya aktarımı yaptığımdan çok uzun süre alıyor, pc'yi kapatamıyorum. Tamamlandığı gibi eklemeyi yapacağım
  13. I

çok iyi haberlerim olabilir! Fotolar hazır olduğunda yollayacağım. Şu an yoğun çalışıyorum vaktim olmadı henüz
  14. I

Kusura bakmayın çok yoğunluğum vardı en kısa süre içerisinde BIOS içerisinden foto/video eklemesi yapacağım. @Syqex teşekkürler hocam ilginiz için. Fırsat olursa bugün içerisinde yollayacağım.
  15. I

bios'a tekrar girince foto/video çekip paylaşmaya çalışacağım. PWM özelliği var sanırım tüm fanlarda
Geri