JarDost kullanıcısının son içeriği

1. JarDost

Soru Tum Parcalar Iyimi

hocam bende tam monitoru soruyordum oncelikle evet ulke olarak fransada yasiyorum sistemi amazondan alicam taksit ile kasa olarak sistemi abim ile birlikte topluyoruz kasayi begendi baya genede onericegin kasalari yazarsan sevinirim windows alma gibi bir hataya asla dusmem siteye sadece mecburen...
  2. JarDost

Öneri Monitor Alacam Yardim Lazim

arkadaslar fransada yasiyorum ve kendime sistem topluyorum 2K 240hz ips 27 inc monitor bakiniyorum ve amazonda sadece bu ikisini bula bildim sorum su bu ikisi arasindaki fark ne ve bildiginiz baska markanin kaliteli 2K 240hz ips 27 inc monitor varsa belirtirmisiniz
  3. JarDost

Soru Tum Parcalar Iyimi

peki hocam diger parcalar konusunda bir sorun varmi ve birde ramler intel xmp li amd expo yok bu senin ana karta taksam duzgun calisirmi xmp yada expo halinimi almam lazim yada her ikisine sahip ram'mi secmeliyim.
  4. JarDost

Soru Tum Parcalar Iyimi

kasa secimi olarak kararliyim fransada yasiyorum herseyi olabildigince en uygun fiyatta tutmaya calistim lian li de baya pahaliya geliyor en son nzxt H9da kaldim ama daha sonra asus tuf gt502 en uygun olarak geldi nzxt yi birakma sebebim icindeki fanlari rgb degildi ondan dolayi madem fan alicam...
  5. JarDost

Soru Tum Parcalar Iyimi

onerdiginiz herhangibi bir degismesi gereken parca varmidir https://pcpartpicker.com/list/v7pJDZ
  6. JarDost

Öneri Parçalar Uyumlu Mu?

alakasi yok hocam kim dediyse yanlis demis 2k da olsa 4K da olsa R7 7800X3D darbogaz yapmiyor 4K pek emin degilim ama 2K darbogaz yok
  7. JarDost

Öneri Parçalar Uyumlu Mu?

knk bende 4080 superli sistem topluyorum suan benim kasa asus gt502 icine fan olarak deepcol fc120 koydum ama pek anlamiyorum fan olayindan her fan kasa icin gidiyormu uyumsuzluk sorunu oluyormu biliyorsan soylermisin senin sistem icin islemci ben R7 7800X3D oneririm ama dersen daha ust olsun...
  8. JarDost

Soru Fanların Renk Değiştirme Özelliği Varmı Yokmu Nasıl Anlayacağım

fan secerken kasayla veya anakart ile uyumlu olup olmama ihtimali varmi kasa icin 120mm olmasi lazim galiba ama ana kart ile bi baglantisi varmi yokmu onu bilmiyorum bi bilgin varmi
  9. JarDost

Soru Fanların Renk Değiştirme Özelliği Varmı Yokmu Nasıl Anlayacağım

Arkadaşlar kasaya fan alıcam ama fan secicem ama renk değiştirme özelliği olup olmadigini nasıl anlayacam bilmiyorum Kendi kendine renk değiştiren rgb fan değilde hem kendi kendine renk değiştiren ve benim kendimde değiştirebildigim şekilde olsun istiyorum bu yüzden alacağım fanın bu şekilde...
  10. JarDost

Soru Klavye Konusunda Kararsiz Kaldim

arkadaslar klavye bakiniyorum kaliteli guzel klavyeler onerirseniz sevinirim kenid buldugum klavye ise Nzxt function klavye gayet kaliteli guzel geldi ama bilginiz varsa herhangibi bir sorunu olduguna dair soylerseniz sevinirim birde bundan daha iyi kaliteli klavyeler varsa onerirseniz sevinirim
  11. JarDost

Soru Ilk Sistemimi Topluyorum Parcalar Hakkinda Bilgilerim Var Sizlerde Bir Goz Atip Onaylarmisiniz Bir Eksigi Varmidir Yokmudur Diye

sistemdeki herhangibi degismesi gereken veya az gelen eksik kalan bir parca varsa soyleyin lutfen diger turlu sitede olmuyor ama kasa icin 6x deepcool FC120 fan koydum sepete https://pcpartpicker.com/list/cXWmpB R7 7800x3D RTX 4070 TI SUPER DeepCool LS720 SE sivi sogutucu Corsair vengeance rgb...
  12. JarDost

Soru PC Topluyorum

Teşekkürler
  13. JarDost

Soru PC Topluyorum

Kasa nzxt h9 flow SSD ADATA XPG GAMMIX S70 Blade 2 tb 7200mb/s 1711675214 X670E GAMING PLUS WIFI model bu ramler AMD Expo ve Intel destekli 1711675444
  14. JarDost

Soru PC Topluyorum

Rtx 4070 ti super R7 7800x3d MSI X670E ana kart MSI MAG CORELİQUİD E360 sıvı soğutma Patroit Viper Venom 32gb ddr5 7200mhz ram MSI MPG A1000G 1000W GOLD PLUS PSU Herhangibi bir uyumsuzluk varmıdır?
  15. JarDost

Razer

Razer blackwidow V3 Klavye gözüme çarptı ama green Switch ve eksilerini artılarını bilmiyorum bu klavyeyi kullananlar açıklayabilirim yada bundan daha iyi bir klavye varsa onerirmisiniz.
Geri