JohnTheFatOne kullanıcısının son içeriği

1. JohnTheFatOne

Soru Bu Anakartlardan Hangisi Daha Mantıklı ?

Sağolun hocam o zaman işi garantiye alıp plus modelinden alacağım. Hocam bir de plus modelinde ssd yuvasında soğutma bloğu var fakat benim sipariş ettiğim ssd'de kendinden soğutma bloğu dahil geliyor montajında sıkıntı yaşar mıyım sizce ? Ve son olarak Amazon Germany'den alacağımdan garantisi...
  2. JohnTheFatOne

Hocam merhaba son açtığım konuya bakabilir misin ?

Hocam merhaba son açtığım konuya bakabilir misin ?
  3. JohnTheFatOne

Soru Bu Anakartlardan Hangisi Daha Mantıklı ?

Merhaba, Zamanında PCH F6 sistemini satın almıştım. Youtube ile uğraştığımdan depolama yetersiz geldi ve bugün samsung 980 pro modelini sipariş ettim fakat anakartım sadece 1 tane m2 slotuna sahip ve o slotta pcie 3.0 destekliyor. Yani ssd'nin vadettiği hızı alamayacağım. Hem 2 veya 3 tane m2...
  4. JohnTheFatOne

Asus Prime B660M-K D4 Alinir Mi ?

ASUS PRIME B660-PLUS D4 Nasıldır ? Amazon germany'den alınca 2900 civarına geliyor 300 daha koyup bunu almak daha mı mantıklı olur ?
  5. JohnTheFatOne

12400f kullanıyorum. Sanırsam uyumlu
  6. JohnTheFatOne

Merhaba, Zamanında PCH F6 sistemini satın almıştım. Youtube ile uğraştığımdan depolama yetersiz geldi ve bugün samsung 980 pro modelini sipariş ettim fakat anakartım sadece 1 tane m2 slotuna sahip ve o slotta pcie 3.0 destekliyor. Yani ssd'nin vadettiği hızı alamayacağım. Hem 2 tane m2 ssd...
  7. JohnTheFatOne

Öneri Nvme M.2 SSD Öneri̇si̇ 2Tb

Hocam kendi sitesinde gen 4 yazıyor fakat sanırsam ekran kartı girişi için demişler onu. Epey sitesinden baktığımda m2 slotunda PCIe Gen.3x4 yazıyor sanırsam pcie 3.0 m2 slotu
  8. JohnTheFatOne

Hocam benim anakartı inceledim galiba ssd yuvası pci e 3.0 mış doğru mudur nereden kontrol edebilirim onu?
  9. JohnTheFatOne

Hocam Kingston KC3000 modeli nasıldır bilginiz var mı ?
  10. JohnTheFatOne

Merhaba, Sistemimde şu an Kioxia Exceria 500GB NVMe M2 ssdsi bulunmakta. Artık depolama sorunu çektiğimden dolayı 2TB NVMe ssd arıyorum. Önerileriniz varsa beklerim şimdiden teşekkürler. Anakart: MSI PRO H610M-B
  11. JohnTheFatOne

Razer Ornata V2 Klavye alınır mı ?

Merhaba, Razer Ornata V2 klavye satın almak istiyorum. Daha güncel olması açısından v3 modelini düşündüm fakat fotoğraflardan V2 gibi kaliteli durmuyor ve bilek desteği sert sizce V2 1199TL fiyata değer mi ? Daha önce gamepower'ın ve rampage'in mekanik klavylelerini kulllandım. ikisinin de bir...
  12. JohnTheFatOne

Dualsense destekli olmayan oyunlarda titreşim var mı ?

Teşekkür ederim hocam. Alıyorum o zaman :)
  13. JohnTheFatOne

Dualsense destekli olmayan oyunlarda titreşim var mı ?

Merhaba dostlar, yakında dualsense almayı düşünüyorum şu an için pc'de kullanacağım. Fakat aklıma bir şey takıldı size danışmak istedim. Bazı oyunlar dualsense kontrolcüsünün adaptive trigger ve haptic feedback özelliğini destekliyor. Örnek olarak death stranding director's cut mesela bu oyunda...
  14. JohnTheFatOne

data için Type-c kablo önerisi

Merhaba, GoPro hero 7 black kullanıyorum. Bir kaç tane type-c kablo denedim fakat çoğu aktarım için yavaş kalıyor dosyaları izleyemiyorum. Orijinal kablosunu da bulamadım. Data için type-c to type-a kablo önerisi alabilir miyim ?
Geri