Jokface kullanıcısının son içeriği

1. J

Ps5 Oyun Askıya Alınma

Tümünde
  2. J

Ps5 Oyun Askıya Alınma

Nasıl yani şimdi ben 12 yıllık warbandda ne yapmış olabilirimki ama şu uyarı geliyor her oyunda … hesaptan başka bir cihazdan girilmiştir diye ama başka biryerde açık değil girilse bile anına tekrar giremem ve oyun devam ediyor yazılımsal bir sorun olabilirmi
  3. J

Ps5 Oyun Askıya Alınma

Hesap değil oyunlar askıya alınıyor sonra geri açıyorum devam ediyor
  4. J

Ps5 Oyun Askıya Alınma

Arkadaşlar baya bir süredir yatan ps5 imi bugün kurdum ve oyunlarda bu oyuna başka bir cihazdan girildi oyun askıya alınıyor şeklinde bir uyarı alıyorum biraz oynadıktan sonra tekrar girince ise oyuna devam ediyor sorun nedir?
  5. J

Ps5 Im Soğuk Hava Üflüyor Neden

Ufak bi temizlik yaptım fanları açamadım soğuk hava üflemeye başladı fanlar sizce bir sorunmu var yoksa normalide böyle çünkü ps4 üm sıcak hava üflüyordu?
  6. J

İphone Xr Sorun

İphone. Xr ımın arka kamerasında beyaz yuvarlak bir iz çıktı ve face id de trutheep sorunu ortaya çıktı sebebi nedir?
  7. J

Türk Telekom Fiber Modem Yönelticiye Giremiyorum Yardım Edin

Hallettim sağolun heryerde şifreye turktelekom yazıyorlqr
  8. J

Ada admin kullanıcı adına turktelekom yazıyorum ad veya şifre yanlış diyor almıyor naapabilirim
  9. J

Türk Telekom modemin arayüzüne girip şifresini değiştirecektim ama giremediğimi farkettim modemi resetlesem bile girilmiyor sorunu nasıl düzeltebilirim
  10. J

Ps4 Fifa 23 Motion Screen Çalışmıyor Neden Olabilir

Ps4 fifa23 sürümünü oynarken motion screen ve saha aşınması olmadığını farkettim ayarlara baktım ama açılacak biryer bulamadım ne olabilir
  11. J

Öneri Max 18K Hazır Sistem Önerisi

alacağım mümkünse nvidia olsun öneri varmı?
  12. J

Powercolor Ekran Kartı Alınırmı?

Gamegarajdan bir hazır sistem alacağım ama için powercolor rx6650xt-6700xt ekran kartı olacak çok ısınma yaparmı veya kalitesizmi?
  13. J

Öneri 20K Civarı Hazır Sistem Önerisi (Haziran 2023)

Zahmet olmazsa linkini atabilirmisiniz
  14. J

Şimdi 20k ya 3070 güzelde böyle sıvı soğutmalı sistemler bulunmazmı 3060ti a da okey öyle olursa
  15. J

20k civarında bir hazır sistem alacağım monitör olmasada olur
Geri