Ps5 Oyun Askıya Alınma

Jokface

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar baya bir süredir yatan ps5 imi bugün kurdum ve oyunlarda bu oyuna başka bir cihazdan girildi oyun askıya alınıyor şeklinde bir uyarı alıyorum biraz oynadıktan sonra tekrar girince ise oyuna devam ediyor sorun nedir?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
PlayStation Network Açıklaması;

Topluluk Davranış Kuralları'nın da içinde bulunduğu PlayStation Network Hizmet Koşulları'na uymayı kabul edersiniz. Bu koşulları ihlal etmeniz durumunda hesabınızı geçici veya kalıcı olarak askıya alabiliriz diyorlar.

KS

Jokface

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
PlayStation Network Açıklaması;

Topluluk Davranış Kuralları'nın da içinde bulunduğu PlayStation Network Hizmet Koşulları'na uymayı kabul edersiniz. Bu koşulları ihlal etmeniz durumunda hesabınızı geçici veya kalıcı olarak askıya alabiliriz diyorlar.
Hesap değil oyunlar askıya alınıyor sonra geri açıyorum devam ediyor

KS

Jokface

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Tamam işte oyun için de geçerliymiş bunlar da adamlar öyle yazmış.
Nasıl yani şimdi ben 12 yıllık warbandda ne yapmış olabilirimki ama şu uyarı geliyor her oyunda … hesaptan başka bir cihazdan girilmiştir diye ama başka biryerde açık değil girilse bile anına tekrar giremem ve oyun devam ediyor yazılımsal bir sorun olabilirmi

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Nasıl yani şimdi ben 12 yıllık warbandda ne yapmış olabilirimki ama şu uyarı geliyor her oyunda … hesaptan başka bir cihazdan girilmiştir diye ama başka biryerde açık değil girilse bile anına tekrar giremem ve oyun devam ediyor yazılımsal bir sorun olabilirmi
Tüm oyunlar da oluyor mu? Yoksa tek bir oyunda mi? oluyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri