jote kullanıcısının son içeriği

1. jote

Arızalı Sapphire Rx570 Tek Fan Ekran Kartı Ne Kadara Satılmalı?

Elimde arızalı bir RX570 var tek fan Sapphire marka. Chipset sorunu olduğunu öğrendim, Sahibinden'e koydum 500 TL'ye ve 450 TL'ye alıcı çıktı fakat koyduğum fiyat buraların fiyatı mı buraya da sormak istedim, bilginiz var mı? Arızalı bir RX570 ne kadardan satılmalı bu fiyatlar ideal mi? Daha...
  2. jote

Arızalı Sapphire Rx570 Tek Fan Ekran Kartımı Ne Kadardan Satmalıyım?

Elimde arızalı bir RX570 var tek fan Sapphire marka. Chipset sorunu olduğunu öğrendim sahibindene koydum 500 TL'ye ve 450 TL'ye alıcı çıktı fakat koyduğum fiyat buraların fiyatı mı buraya da sormak istedim bilginiz var mı arızalı bir RX570 ne kadardan satılmalı bu fiyatlar ideal mi? Daha...
  3. jote

Kasa Özelliklerime Uygun Sıvı Soğutma Önerisi

Bütçem 5 bin TL'ye kadar. Kasa özelliklerimi aşağıya bırakıyorum. Sıvı soğutma arıyorum işlemcim Ryzen 7 5800x3D bu işlemciyi soğutabilecek kasam ve diğer parçalarım ile uyum sağlayacak gerçekten soğutabilen yaz aylarında bana sorun çıkartmayacak bir soğutma arıyorum işlemcim güçlü buna göre...
  4. jote

Açıklamada Belirttiğim Özelliklerde Monitör Önerisi

arada rdr tarzı hikayeli de oynadığımdan gsync olması da benim için önemli.gsync olmayan bi monitör rdr tarzı oyunlarda benim için sorun yaşatmaz mı?
  5. jote

Açıklamada Belirttiğim Özelliklerde Monitör Önerisi

1.İyi akşamlar. 280Hz ama overclocklu gözüken monitörler oluyor. Bu tarz monitörleri FPS oyunlarında 280 de kullanırsam inputlag vs. sorun yaşar mıyım? Yoksa 240 da mı kullanmalıyım? 2.Aklımda şu monitör var ...
  6. jote

Bu Sorun Ekran Kartından Mı Monıt

@Lory burda mısınız?
  7. jote

@Lory ?
  8. jote

Sizde de benım yaşadığım gibi bi sorun var mı?Her bu tarz bite sahip olan monitörde olan bi durum mu bu acaba yoksa şans mı?
  9. jote

İyide benım zaten 8 bit yazıyor nvdia ayarlarımda.Neden böyle 8 olsa düzelir miydi ki? 6 bit + frc olduğundan mı böyle?
  10. jote

Yani bende bilemedim şimdi gerçekten çok arada kaldım.Kartı iade etsem mi yoksa etmesem mi diye monitördense sıkıntı olmaz benım ıcınde kartı yenı aldıgımdan can sıkıcı olur.Önceki kartımda 4060 dı başka bi marka.Şuan değiştirdim başka marka bir 4060 ile gene aynı sorun devam ediyor.Tam...
  11. jote

Peki ben https://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-samsung-ue-50bu8100uxtk-125-cm-led-crystal-uhd-4k-smart-hdr-dahili-uydu-alicili-led-tv-fiyati,2015487424.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA-P-rBhBEEiwAQEXhHwqbcknrvz396i_-FMiFNVTwhRfmdSTaGSuxjSfy7ZPSTyGeo7pWVRoCwqIQAvD_BwE bu televizyonda denesem...
  12. jote

@Lory iade etmek için 2 gunum var ne yapayım ne önerirsin?
  13. jote

vg248qg asus 1702906847 Aldığım ekran kartını iade mi edeyim ne dersiniz?RTX 4060 aldım asus.Bu kartla mı alakalı o kadar para verdim boyle bı sorun yaşamaya değer mi yoksa monıtorden mı dersiniz deneme şansım şuan için yok başka bi monıtorde? 1702906880 @Lory
  14. jote

@Lory bu tn panel monitörlerde mi oluyor.Yoksa ekran kartımla mı alakalı?
Geri