Jushcced kullanıcısının son içeriği

1. Jushcced

Yardım 6 Tv Ekranını Destekleyen 1 Klavye Mouse Programı Önerisi

Merhaba, İş yerimde bulunan CCTV odası için Tüm TV'leri tek bir Mouse ve Klavye ile yönetebileceğim program arıyorum. TV'leri numaralandırdım. Her 2 TV ekranını şuanda tek bir kasa ve Klavye-Mouse yönetiyor ve bu haliyle aşırı kablo kalabalığı ve Karmaşaya yol açıyor. Hangi klavye mouse hangi...
  2. Jushcced

Yardım Masaüstü Ağ Ve İnternet Ayarları Öğesi Açılmıyor.

Merhaba. Bu sorunu uzun bir süredir yaşıyorum fakat araştırma yaptığım halde sorunun çözümüne ulaşamadım. Format atmakta istemiyorum. Yaşadığım sorun Görev çubuğunda gözüken "Ağ" simgesine tıkladığımda çıkan başlıklardan "Ağ ve İnternet öğesini açın" kısmına bastığımda açılır gibi oluyor ekran...
  3. Jushcced

Hayalinizde Ki Araba Nedir?

Eksiği yok aslında duruşu yeter ya. Yakışıklı makine 😍
  4. Jushcced

Hayalinizde Ki Araba Nedir?

Öyle çok uçmaya gerek yok hayalim " Golf R " rengi 'de lütfen Nardo Gri 🔥 Ekteki gibi. Golf 8 Nardo 'da olabilir :D
  5. Jushcced

M2 SSD Önerisi (Sadece Oyun Için)

O marka ve SSD 'yi de çok inceledim ancak sorun yaşayan çok olmuş diğer araştırdığım forumlarda, yabancı forumlarda Hiç Kingston marka bir teknolojik bir cihaz da kullanmadım sanırım bu yüzden biraz tırstım diyelbilirim. Kingston'un KC3000 serisi çok iyi diyorlar ama oda çok gereksiz.
  6. Jushcced

Anladım. Evet depolama amacıyla kullanacağım ve haritaları daha hızlı yükleme, açması gibi aralarında ciddi fark olsaydı değerdi düşününce mantıklı. Verdiğiniz bilgiler için Teşekkür ederim. Samsung kalitesinin şaşırtmayacağını düşünüyorum. Ayın 5'inde tercihimi 980'den yana yapacağım.
  7. Jushcced

Peki sizce 970 Evo+ alınır mı aralarında fiyat farkı olarak 200TL gibi bir rakam oynuyor. Çok bir fark olur mu ne kadar önemli olur ? 980'i araştırdım 970Evo plus almak varken 980'i almak mantıksız denilen gibi birçok söylem var. Eğer 970 980'den daha iyi ise 200TL gibi bir fark sorun etmez.
  8. Jushcced

Merhabalar, Başlıkta 'da belirttiğim üzere (Sadece oyun için) SSD arayışındayım. Oyunlarda haritalar daha hızlı yükleme ve hızlı olması vs. Özellikle Battlefield 2042 oyuna girişte ve oynarken çok geç kalıyorum harita yükleme ekranında haliyle çok sıkıcı olmaya başladı. Sistemimde şuanda 1 Adet...
  9. Jushcced

Oyun içi çektiğiniz fotoğraflar

Forza Horizon 5
  10. Jushcced

Xrades mouse padler nasildir

Tabi ki. 70x30 modelidir.
  11. Jushcced

Doğrudur renkler biraz fazla canlı ama hoş duruyor tabi zevkler kişiden kişiye göre değişir. Ama mousepad'dan genel olarak memnunum. Ben bir problem yaşamadım çok şükür.
  12. Jushcced

2019 yılında 35TL ye almışım vay be :D Csgo Ak47 li olanını almıştım halen kullanmaktayım gayet memnunum. Mouse gayet iyi kayıyor o yıldan bu yıla toplasan 2 yada 3 kere yıkamışımdır. Renklerinde solma falan olmadı halen canlı kenar dikişleri de gayet iyi durumda isterseniz sizin için fotoğraf...
  13. Jushcced

Günlük Müzik Önerisi

14. Jushcced

PC Özellikleriniz Neler?

// SİSTEM \\ ANAKART: Asus Prime Intel B360M-A İŞLEMCİ: İntel Core i5 8400 2.8Ghz EKRAN KARTI: MSI GeForce GTX 1660Ti NVIDIA RAM: GSKILL Ripjaws V Red 16 GB İŞLEMCİ SOĞUTUCU: Dark Freezer x124 SSD: Samsung 860 Evo 250GB HDD: WD Blue 2TB 64MB 7200Rpm PSU: 650W +80Plus Power KASA: Xigmatek Venom X...
Geri