Kaan Hüseyin kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Benim Laptop Kaç Para Eder?

Merhaba, benim bir tane laptop var özellikleri şu şekilde: Marka: Lenovo. İşlemci: i5 4. nesil 2.5 GHz. RAM: 8 GB 1600MHz. GPU: NVIDIA GeForce 840M. SSD: 120GB. 2016 çıkış yılı. Bunu satıp üzerine para ekleyip şu laptopu almayı düşünüyorum...
  2. K

Çözüldü PC Durduk Yere Çöküyor!

Format atıp da oyunları test edecek fırsat ancak oldu da o yüzden biraz geç cevaplıyorum. Assetto Corsa ve ETS2'nin çöktüğünden bahsetmiştim. 2 oyunu da uzun bir süre oynadım herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Format atınca sorun düzeldi. Yardımınız için teşekkür ederim.
  3. K

Harddiskimde fotoğraflar ve videolar var. Usb belleğe atamayacağım boyutta. Onları nasıl koruyabilirim acaba?
  4. K

İlk başta en üstte verdiğiniz 4 kodu girdim. "No component store corruption detected" ve "windows resource protection did not find any integrity violations" dedi. Sonra yeniden başlatıp tekrar denedim sistemi hata düzelmemişti. Sonra verdiğiniz 2. kodları bir metin belgesine yazıp tüm dosyalar...
  5. K

Bios güncel. Bahsettiğim gibi mavi ekranın yüzdesi %100 olmadığından olsa gerek minidump dosyaları oluşmuyor. XMP kapayım denedim şimdi oyun yine çöktü.
  6. K

Merhaba Dostlar, Sorunum başlıktaki gibidir. Oyun oynuyorum mesela 20 dk oynuyorum sonra birden çöküyor. Bazen 2-3 dk da olduğu oluyor. Önce ekran donuyor, klavye mouse çalışmıyor sonra da bilgisayar reset atıyor. Bazen mavi ekran veriyor çoktüğü zaman bazen vermiyor. Mavi ekran hata kodu...
Geri