kadir öztekin kullanıcısının son içeriği

1. K

Bios Sıfırlama

Teşekkür
  2. K

Bios Sıfırlama

Elemana bak hala devam ediyo koparsın
  3. K

Bios Sıfırlama

5 aydır bilgisayar kullanamıyorum burda yardım istiyorum gelmiş dalga geçiyorsun
  4. K

Bios Sıfırlama

Güldürmedi
  5. K

Bios Sıfırlama

Denedim olmadı 1680193847 Kablo çıkarmak bu kadar önemi mi kablo çıkarmadan denedim kablo çıkararak deneyeyim mi
  6. K

Bios Sıfırlama

Msi Mag b550m mortar anakart R7 5700x işlemci rx 6600xt ekran kartı Bi sistem kullanıyorum yaklaşık 4 5 ay önce bios üzerinden svm mode açtım ve görüntü gitti ondan sonraki 2 gün yapmak için uğraştım yapamadım şimdi tekrar deneyeceğim nasıl yapıcam yanlış mı yapıyorum herşeyi denedim hiç Bi...
  7. K

Svm açtıktan sonra görüntü gelmemesi

2 gün önce bluestacks indirdim ama açılmıyodu forumlarda dolaşırken svm açma yolunu okudum svmyi açtım kaydettim sonra görüntü gitti 4 5 kere bios pilini çıkarttım yine görüntü alamadım birinde 15 dakika çıkarıp bekledim birinde bios pilini çıkarıp bilgisayarı açtım 15 sn sonra kapadım jbat1 den...
  8. K

Yeni PC Alıcam Açar Mı? Çok Bilgim Yok Yardım Edin.

https://www.sinerji.gen.tr/corsair-icue-4000x-siyah-tempered-glass-rgb-usb-30-atx-mid-tower-kasa-p-37358?srsltid=AQP2TePNhx-8v_BC5jB5Wa_llhQVGXVYXU1IiGdsyagMH5wylb6xQ0cUQyM bu olur diye tahmin ediyorum
  9. K

Yeni PC Alıcam Açar Mı? Çok Bilgim Yok Yardım Edin.

sıvı soğutmaya gerek yok bende r7 5700x işlemci kullanıyorum ve id cooling se 224xt soğutucu kullanıyom gayet yeterli oluyor bence alcaksanız 1000tl fiyatına bi hava soğutucu alın benimki bile gayet yeterli oluyor 360mm ye hiç gerek yok 550tl ye almıştım 1 hafta önce ssd olarak da bunu alın...
  10. K

Grafik Sürücüsünde Bilinen Bir Takım Sorunlar Var

Dediğiniz sürümü kurdum fortnite girdim yayın vs açmadım bu hatayı verdi yine
  11. K

Tamamdır bakacağım birazdan
  12. K

22.5.1 i İnternet sitesinden bulabilirim değil mi
  13. K

RAM'in Teki Düşük Frekansta Çalışıyor!

hocam anlarsanız öbür konuma da bakar mısınız https://forum.pchocasi.com.tr/konu/grafik-surucusunde-bilinen-bir-takim-sorunlar-var.25934/
  14. K

Merhabalar, Yüklü olan AMD ekran kartı sürücüsünde birtakım sorunlar mevcut en güncel ve tavsiye edilen sürücü sürümünü yükle. AMD Radeon RX 6600XT. Kurulu olan: AMD Software Adrenalin Edition 22.5.2 Tavsiye edilen: 22.2.2 Böyle bir sorun verdi bilgisayarımda herhangi bir kapanma donma sorunu...
  15. K

RAM'in Teki Düşük Frekansta Çalışıyor!

tamamdır bi ara deneyeceğiz
Geri