Bios Sıfırlama

kadir öztekin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Msi Mag b550m mortar anakart R7 5700x işlemci rx 6600xt ekran kartı Bi sistem kullanıyorum yaklaşık 4 5 ay önce bios üzerinden svm mode açtım ve görüntü gitti ondan sonraki 2 gün yapmak için uğraştım yapamadım şimdi tekrar deneyeceğim nasıl yapıcam yanlış mı yapıyorum herşeyi denedim hiç Bi şekilde sıfırlama yapamıyorum jbat 1 e kısa devre denedim pili çıkardım olmadı cpu ışığı yanıyor flash bios mu gerekiyor acaba

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Msi Mag b550m mortar anakart R7 5700x işlemci rx 6600xt ekran kartı Bi sistem kullanıyorum yaklaşık 4 5 ay önce bios üzerinden svm mode açtım ve görüntü gitti ondan sonraki 2 gün yapmak için uğraştım yapamadım şimdi tekrar deneyeceğim nasıl yapıcam yanlış mı yapıyorum herşeyi denedim hiç Bi şekilde sıfırlama yapamıyorum jbat 1 e kısa devre denedim pili çıkardım olmadı cpu ışığı yanıyor flash bios mu gerekiyor acaba
bios pilini cıkartıp biraz bekleyin

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Bios pilini çıkarıp bilgisayarın güç kablosunu çıkarın.

KS

kadir öztekin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
işlemci fan kablosunu çıkart öle 1 saat çalıştır pc deki en ağır oyuna gir sıfırlanır

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
5 aydır bilgisayar kullanamıyorum burda yardım istiyorum gelmiş dalga geçiyorsun
  1. Bilgisayarı açın.
  2. Entering Setup (Kuruluma Giriliyor) mesajı görüntülenene kadar F2 tuşuna birkaç kez basın.
  3. BIOS'u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlayın. ...
  4. Esc tuşuna basın ve Kaydet ve çık veya Çık'ı seçin.

5 aydır bilgisayar kullanamıyorum burda yardım istiyorum gelmiş dalga geçiyorsun
affettinmi prenses

KS

kadir öztekin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
  1. Bilgisayarı açın.
  2. Entering Setup (Kuruluma Giriliyor) mesajı görüntülenene kadar F2 tuşuna birkaç kez basın.
  3. BIOS'u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlayın. ...
  4. Esc tuşuna basın ve Kaydet ve çık veya Çık'ı seçin.

affettinmi prenses
Elemana bak hala devam ediyo koparsın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri