Kadir Ygt kullanıcısının son içeriği

1. K

1 Tb M2 222 GB Olarak Görünüyor

Erdem hocama çok teşekkür ederim sorunum çözüldü.
  2. K

Normalde C diski SSD idi fakat SSD'yi sökünce onun SSD olmadığını fark ettim Şu anda iyice karıştı disk kısmı Dc üzerinden herhangi bir yardım iyi olabilir. 1677191964 evet yer değiştirmiş haklısınız. 1677192135 C üzerinden genişletme yapamıyorum.
  3. K

Bende E olarak görünen M2 SSD 1 TB, 456 GB bir HDD ve 222 GB bir SSD var şu anda ama nedense M2 SSD olduğundan az görünüyor. Eksik kısım C diskinde değil, C diski 222GB SSD.
  4. K

Buradaki E diski yeni aldığım M2, 456 görünen HDD, diğer 222 GB SSD. Normal olmayan E diski. 1677190795 hocam görünmeme sorunu değil görünüyor fakat eksik.
  5. K

Selam herkese sipariş ettiğim m2 ssd bugün geldi Crucial p3 Plus 1 TB fakat disk, 222GB olarak görünüyor. Bu disk sorununu nasıl çözebilirim?
  6. K

Corsair Yurt dışı garanti süreci

Arkadaşlar merhaba, Corsair Kulaklığımı garantiye göndermeye karar verdim Yurt dışındaki üreticiye. Ne gibi süreçler takip etmeliyim, ticket oluşturdum. Kargo işi vb nasıl oluyor bilen varsa bilgilendirebilir mi acaba?
  7. K

M2 SSD önerisi

Anakartım m2 destekliyor. Çok teşekkür ederim öneriler için birisini seçmek durumda kaldım :)
  8. K

M2 SSD önerisi

Selam herkese. En az 480 GB olacak şeklinde en fazla 1000 TL olacak şekilde öneriye ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
  9. K

Oyunlarda geç doku yüklenme sorunu

Anladım. Teşekkür ederim yardım için.
  10. K

Oyunlarda geç doku yüklenme sorunu

Eski bir HDD kullanıyorum. Sizce ondan mıdır ?
  11. K

BİOS GÜNCELLEME

O zaman bir tanıdığınızdan eski sürümü destekleyen bir işlemci alın ödünç olarak ya da bilgisayarcıya gidip güncelletmek zorundasınız.
  12. K

BİOS GÜNCELLEME

Tamam olur. Onu takıp bios güncellemesi yapmayı deneyin.
  13. K

BİOS GÜNCELLEME

Şu anki biosunuz işlemciyi desteklemiyor olabilir eski sürüm olduğu için. İllaki eski işlemci olmak zorunda değil ama anakartın eski bios sürümünün desteklediği bir işlemci ile yapmak zorundasınız.
  14. K

BİOS GÜNCELLEME

Önceki işlemci varsa, onu takıp bilgisayarı çalıştırın ve öyle bios güncellemesi yapmayı deneyin. Eğer eski işlemci yoksa mecbur bilgisayarcıdan bios güncellemesi yapmak zorundasınız.
Geri