Kaplanx kullanıcısının son içeriği

1. K

Ethernet Driverım Çalışmıyor

hocam dediğiniz yere baktım orda çalışıyor olarak gözüküyor ama internet yok sağlayıcıyı arayıp soracağım bir de olmadı en kötü donanımsal olarak bir bakıtracağım cevaplarınız içi herkese teşekkürler
  2. K

hocam dediklerinizi yaptım driver geldi bağlı gözüküyor fakat internet gelmiyor modem de bağlantı ışığıda yanıyor fakat ethernet ile internet halen yok yardımcı olur musunuz
  3. K

sağolun hocam tekrardan deneyeceğim
  4. K

hocam demeyin ya şimdi sürücüyü aygıt yöneticisine getirdim ama çalışmıyor gene 1710273275 hocam bu iso ile ilk format attığımda her şey normalde tekrar attığımda ise ethernet kablolu bağlı gözüküyordu fakat internet yoktu wifi açık değildi telefonu kablo ile bağlayıp telefonun internetinden...
  5. K

hocam bunuda denedim hatta garanti olsun diye 2 kez denedim fakat sonuç aynı
  6. K

aygıt yöneticim de sadece wifi adaptörüm gözüküyor dediğiniz özellik ise onda zaten kapalı
  7. K

Hocam cevabınız için teşekkürler fakat bios ekranında lan ile ilgili kapalı olan bir şey göremedim aşağıya fotoğrafları bırakıyorum belki benim gözümden kaçmıştır diye
  8. K

Merhaba laptobuma yakın zamanda format attım fakat ethernet sürücüm ortadan kayboldu (Realtek Family Gbe) geri yüklemeye denedim fakat bir sonuç alamadım tekrar tekrar format atmama rağmen hiç bir işe yaramadı wifi var fakat ethernet yok kabloyu yeni aldım modemim de yeni laptobun ethernet...
  9. K

İşlemcime fazla yük biniyor

Hocam After burner da ki test yeri tam olarak nerde bulamadım da
  10. K

Henüz bir oyuna girmedim ona rağmen cpu kullanımı çok yüksek
  11. K

İşten gelince unutmaz isem paylaşacağım
  12. K

Merhabalar yaklaşık 2 hafta önce HP pavilion 15 gaming gtx 1650 ryzen 5 5600h laptopunu aldım fakat işlemciye arkada oyun açık olmamasına rağmen çok yük biniyor ve bazen Valorant gibi bir oyunda bile ağır droplarla karşılaşıyorum bu sorunu çözmemde yardımcı olabilir misiniz?
Geri