Karakan kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Hangi Windows'u Kurmalıyım

1703443113 demek win11 içinde 10 daki gibi cmd komutu slmgr /ipk key ile etkinleştirme yapılıyor bilmiyordum
  2. K

Agah Bey peki hangi sürümü kurmalıyım home mu pro mu ona göre de oem lisans alacağım bilinen firmalardan
  3. K

hocam hali hazırda zaten legion 5 var içinde win10 home kuruluydu aldığımda 2 yıldırda kullanıyorum win11 yükseltmesi geldi ama yükseltme yapmamıştım genellikle oyun oynuyorum 1660ti idi ekran kartım bazı oyunlar 2k monitör olduğu için sıkıntı yaşamaya başladım mesela Mortal Kombat 1 oyun...
  4. K

Merhabalar HP Victus 7P6B3EA 16-R0007NT Intel Core i7-13700H 16GB DDR5 1TB SSD RTX4070 8GB 16.1 inç 144 Hz Full HD Freedos Gaming Laptop aldım 2k asus tuf gaming 165 hz 1ms monitör var Windows 10 mu kurmalıyım 11 mi ayrıca hangi sürümü steam ve epic games üzerinden fps oyunları oynuyorum ayrıca...
  5. K

Yardım Masaüstü Oyuncu PC Önerisi

çok teşekkür ediyorum kardeşim yardımların için sanırım 2 çeşit seçenek sunmuşsun anladığım kadarıyla iyi ve bunu eklersen daha iyi olur gibisinden 1701171480 gayet güzel sistem kardeşim çok teşekkür ederim yardımların için
  6. K

Tabi ki ileriye dönük updrage edilebilir olsun intel AMD den daha iyi diye biliyorum ama oyun için herkes AMD öneriyor tabi günlük hayatta da kullanacağım ama ağırlık oyun tabiki önerini alırım
  7. K

Merhaba Arkadaşlar elimde i710750H 16 ram 1660ti lenovo legion5 , 2k 165 hz asus monitör steam ve epic hesabımda mk1 11 sf6 vb baya bir oyun var Lenovo yu satıp rtx 40 serisi güzel bir masaüstü sistem toplamak istiyorum ama maalesef bu konu hakkında net bir bilgim yok bütçe maximum 50k arası ne...
  8. K

Razer Seiren V2 Pro

Merhaba arkadaşlar foruma henüz katıldım steam dan ve eski atari oyunlarından oynuyorum ve obs üzerinden kayıt alarak youtube kanalımda paylaşıyorum ses için razer seiren v2 pro mikrofon almayı düşünüyorum prof. değilim canlı yayın arada açıyorum amacım sesimin karşıya net ve temiz ulaşması tabi...
Geri