kerem24 kullanıcısının son içeriği

1. K

Bu Monitör Bu Sistemde Çalışır Mı?

Renkleri çok iyi sadece canlılığı 2de olmasına rağmen böyle 3te dahada canlanıyor
  2. K

Monitör ve kasa efsane oldu tşkler hocam 😘 sadece fps oyunlarında tam performans alabilmem için ayarları nasıl yapıcam onda kararsızım
  3. K

kasaya sıvı soğutucu ve anakartı tam oturtamadık dün , bugünde birşeyler söyledi bizimkiler parçaları uyumsuz olabilirmiş bilgisayarcıda baktırıp emin olmak için haftaya gidiceklermiş
  4. K

sistemi toplamaya çalıştık ama bazı parçaları tam oturtamadık uyumsuzluk durumu yaşanabilir haftaya haftasonu bilgisayarcılardan birine gönderip baktırıcaz
  5. K

tşkler hocam sistem dizme işi bitince atarım fotosunun son durumunu
  6. K

sıvı soğutucu derken yani aldığımız deepcooldan söz ediyom bunun için herhangi bir sıvıya gerek yok deilmi annem sürekli masraf çıkarma diyor :ROFLMAO: birini alıyom birşey karşıma çıkıyor diyorum yinemi birşeyler eksik sürekli bişeyler almak durumunda kalıyorum
  7. K

Öyle düşündüm kutusu olmayınca korunacağı birşey yok diye başına birşey gelmesinden korktum 13500 lira çöp olurdu 500 lira eksik vericem diye , birde bu sıvı soğutucu evde ama buna sıvıda lazımmış galiba forumda denk geldim sıvısını alan birine benim ayrıyeten sıvısınıda almam gerekicek değilmi...
  8. K

İşlemci kutusuz hali biraz düştü fiyatı ama kutulusu lazımdı işlemci zarar görmemesi için kutulusunun fiyatı düşmedi bildiğim kadarıyla , kutulusunu satın aldık diğer 2 ürün geldi montajını yaptırıcam en kısa zamanda
  9. K

En üstteki deepcool hoşuma gitti aralarında çok bir fark yok değilmi cuma işlemciye indirim geliyormu daha çok zamlanmasın
  10. K

Maaşımı aldım ama zam gelmiş işlemciye , sıvı soğutucuda stoğa gelmiş ama oda artmış sanırım daha uyguna bulabilirmiyiz 2sini
  11. K

Zaten dp kablosu takılı ama 165 üstünü vermiyor 240hz seçili
  12. K

pazaramadakinde sorun olmadı ürün geldi geçen , son 3 ürün kaldı onlarıda önümüzdeki aya alacağım işlemci sıvı soğutma deepcool kalmamış fiyat bilgisi yazmıyor başka marka varmı hangi sıvı soğutma daha iyi olur
  13. K

Verdi sandım vermemiş pazaramadan henüz , bugün bir iş çıkmazsa vericek
  14. K

Pazaramadan sipariş vermiş zaten , ordan oldu demişti dün ben anlam veremedim açıkçası
  15. K

iş bankası , uygulamasının ismide işcep diye geçiyor. Bir tek incehesapta ücret veremedik diğer attığın sitelerde sorun olmadı.o yüzden başka siteden siparişi vericekmiş ramler için
Geri