Bu Monitör Bu Sistemde Çalışır Mı?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,074
pazaramadakinde sorun olmadı ürün geldi geçen , son 3 ürün kaldı onlarıda önümüzdeki aya alacağım işlemci sıvı soğutma deepcool kalmamış fiyat bilgisi yazmıyor başka marka varmı hangi sıvı soğutma daha iyi olur
Hangi üç ürün ? Alacağınız zaman sormanız daha iyi olur. Şuan önereceğim ürün gelecek ay mantıklı olmayabilir.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
illa o anakartı alacaksan şöyle yap. (Kesinlikle bu fiyata bu anakartı önermem saçmalıktan başka bir şey değil)
Güç kaynağı ve kasa olarak ileride yeni bir ekran kartı alıp almayacağınıza bağlı. Eğer 4080 4090 falan almayı düşünüyorsanız arkadaşın attığı 1000w modeli alın ama 7800x3d 3060 kalacağım diyorsanız şunu alın
Kasa olarak da baya büyük bir model attım farklı bir modelde seçebilirsiniz.

38.2k ediyor 750w olan güç kaynağıyla
Maaşımı aldım ama zam gelmiş işlemciye , sıvı soğutucuda stoğa gelmiş ama oda artmış sanırım daha uyguna bulabilirmiyiz 2sini

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,074
Maaşımı aldım ama zam gelmiş işlemciye , sıvı soğutucuda stoğa gelmiş ama oda artmış sanırım daha uyguna bulabilirmiyiz 2sini
İşlemci için cuma günlerini bekleyip incehesap.comdan indirim bekleyebilirsin soğutucu
Bunlara bakabilrisin.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
İşlemci için cuma günlerini bekleyip incehesap.comdan indirim bekleyebilirsin soğutucu
Bunlara bakabilrisin.
En üstteki deepcool hoşuma gitti aralarında çok bir fark yok değilmi cuma işlemciye indirim geliyormu daha çok zamlanmasın

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,074
En üstteki deepcool hoşuma gitti aralarında çok bir fark yok değilmi cuma işlemciye indirim geliyormu daha çok zamlanmasın
Gelir mi bilmem 3 gün önce cuma günü 12.5k ya düşmüştü. Üst üste bu cuma düşer mi bilmiyorum ama baya istenilen bir işlemci belki düşürürler.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Gelir mi bilmem 3 gün önce cuma günü 12.5k ya düşmüştü. Üst üste bu cuma düşer mi bilmiyorum ama baya istenilen bir işlemci belki düşürürler.
İşlemci kutusuz hali biraz düştü fiyatı ama kutulusu lazımdı işlemci zarar görmemesi için kutulusunun fiyatı düşmedi bildiğim kadarıyla , kutulusunu satın aldık diğer 2 ürün geldi montajını yaptırıcam en kısa zamanda

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,074
İşlemci kutusuz hali biraz düştü fiyatı ama kutulusu lazımdı işlemci zarar görmemesi için kutulusunun fiyatı düşmedi bildiğim kadarıyla , kutulusunu satın aldık diğer 2 ürün geldi montajını yaptırıcam en kısa zamanda
İşlemci zarar görmesin diye kutu lazım diyen kim ? Öyle bir şey yok saçmalamayın 1000tl çöpe atmışsınız bildiğiniz. Keşke bir sorsaydınız.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
İşlemci zarar görmesin diye kutu lazım diyen kim ? Öyle bir şey yok saçmalamayın 1000tl çöpe atmışsınız bildiğiniz. Keşke bir sorsaydınız.
Öyle düşündüm kutusu olmayınca korunacağı birşey yok diye başına birşey gelmesinden korktum 13500 lira çöp olurdu 500 lira eksik vericem diye , birde bu sıvı soğutucu evde ama buna sıvıda lazımmış galiba forumda denk geldim sıvısını alan birine benim ayrıyeten sıvısınıda almam gerekicek değilmi ve ne kadar onlar

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,074
Öyle düşündüm kutusu olmayınca korunacağı birşey yok diye başına birşey gelmesinden korktum 13500 lira çöp olurdu 500 lira eksik vericem diye , birde bu sıvı soğutucu evde ama buna sıvıda lazımmış galiba forumda denk geldim sıvısını alan birine benim ayrıyeten sıvısınıda almam gerekicek değilmi ve ne kadar onlar
Sıvı soğutucu dan kastınız ne anlamadım herhangi ekstra bir masraf yapmıyorsunuz sıvıya.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Sıvı soğutucu dan kastınız ne anlamadım herhangi ekstra bir masraf yapmıyorsunuz sıvıya.
sıvı soğutucu derken yani aldığımız deepcooldan söz ediyom bunun için herhangi bir sıvıya gerek yok deilmi annem sürekli masraf çıkarma diyor :ROFLMAO: birini alıyom birşey karşıma çıkıyor diyorum yinemi birşeyler eksik sürekli bişeyler almak durumunda kalıyorum

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,074
sıvı soğutucu derken yani aldığımız deepcooldan söz ediyom bunun için herhangi bir sıvıya gerek yok deilmi annem sürekli masraf çıkarma diyor :ROFLMAO: birini alıyom birşey karşıma çıkıyor diyorum yinemi birşeyler eksik sürekli bişeyler almak durumunda kalıyorum
Hayır sıvı falan gerek yok kim dediyse boş konuşmuş

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Hangi parçaları ? Sorun nedir ?
kasaya sıvı soğutucu ve anakartı tam oturtamadık dün , bugünde birşeyler söyledi bizimkiler parçaları uyumsuz olabilirmiş bilgisayarcıda baktırıp emin olmak için haftaya gidiceklermiş

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
20240402_175030.jpg
20240402_175106.jpg
20240402_175149.jpg

Monitör ve kasa efsane oldu tşkler hocam 😘 sadece fps oyunlarında tam performans alabilmem için ayarları nasıl yapıcam onda kararsızım

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
20240325_172840.jpg

20240325_173017.jpg

Renkleri çok iyi sadece canlılığı 2de olmasına rağmen böyle 3te dahada canlanıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri