Bu Monitör Bu Sistemde Çalışır Mı?

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
TN panel niye alıyorsunki gecikme için ise çok azcık bir gecikme için çok daha kötü renklere bakıcaksın. Benq dan başka 360hz TN panel üreten yok diye biliyorum 20k ya falan kesinlikle alınmıycak bir monitör istersen bakabilirsin.

Paneller arasındaki renk farkına isterseniz buradan bakabilirsiniz
Benim baktığımda o fiyatlardaydı 240 olanını alacağım peki bu en son kararlaştırdığımız sistemde sorun çıkarmaz değilmi bir bakayım 240 olarak hangi modeller var
Bunu alacağım sence nasıldır bu fiyatta 240hz 0.5ms olarak birde bu markanın servis ve garanti durumu nasıl ,
ordamısın ege

Son düzenleme:
KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Benq zowie ghostingli çıktı iade ettim birde bu monitörü 240hzye aldığımda 165 üstüne çıkmadı neden olabilir sistem yeterli olmadığı içinmi

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
illa o anakartı alacaksan şöyle yap. (Kesinlikle bu fiyata bu anakartı önermem saçmalıktan başka bir şey değil)
Güç kaynağı ve kasa olarak ileride yeni bir ekran kartı alıp almayacağınıza bağlı. Eğer 4080 4090 falan almayı düşünüyorsanız arkadaşın attığı 1000w modeli alın ama 7800x3d 3060 kalacağım diyorsanız şunu alın
Kasa olarak da baya büyük bir model attım farklı bir modelde seçebilirsiniz.

38.2k ediyor 750w olan güç kaynağıyla
Ege goodram satışı yoktu attığın sitede nerden alabiliriz birde siteleri güvenlimi alacağımız n11 olsun diğerleri olsun

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
bankadan uyarı geldi hani site güvenliydi :mad: ablam bilgilerini girmiş incehesap için sıkıntılı dedi bana ücret ödemesi yapamamış ama bilgilerini çalabilirler
Ne diyosun kanka banka ile alakalı bir şeydir burda tonlarca insan satın alım yaptı o siteden ben dahil. Farklı banka falan dene.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ne diyosun kanka banka ile alakalı bir şeydir burda tonlarca insan satın alım yaptı o siteden ben dahil. Farklı banka falan dene.
başka banka ile niye alakalı olsun diğer sitelerden alınca aldı ama incehesap güvenli değil

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
başka banka ile niye alakalı olsun diğer sitelerden alınca aldı ama incehesap güvenli değil
Tamam sen öyle düşünebilirsin. 20 taneden fazla ürün aldım ben kendim ödemede sorun yaşamadım 2019 den beri. Burdada çok fazla insan alışveriş yaptı.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bunca zaman kimsenin calinmadi neden ozellikle sizinki calinsin? Milyardermisiniz?
Bizim abla siteden ürünü alacaktı sonrasında ücretin alınmadığını söyledi , banka izin vermemiş engellemiş işin kötüsü ablam bilgilerini giripte ürünü almaya çalıştı.Ürünün ücreti alınmamış ama bilgilerini bulup parasını çalarlarsa o kötü

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
Bizim abla siteden ürünü alacaktı sonrasında ücretin alınmadığını söyledi , banka izin vermemiş engellemiş işin kötüsü ablam bilgilerini giripte ürünü almaya çalıştı.Ürünün ücreti alınmamış ama bilgilerini bulup parasını çalarlarsa o kötü
Banka incehesap.comdan alışverişi mi engellemiş ? Hangi banka

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Banka incehesap.comdan alışverişi mi engellemiş ? Hangi banka
iş bankası , uygulamasının ismide işcep diye geçiyor. Bir tek incehesapta ücret veremedik diğer attığın sitelerde sorun olmadı.o yüzden başka siteden siparişi vericekmiş ramler için

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
iş bankası , uygulamasının ismide işcep diye geçiyor. Bir tek incehesapta ücret veremedik diğer attığın sitelerde sorun olmadı.o yüzden başka siteden siparişi vericekmiş ramler için
Ben incehesaptan iş Bankasıyla alışveriş yaptım sorun çıkmadı sizle alakalıdır. Aynı ram pazarama.comda 40tl daha pahalıya gene incehesao satıyor ordan alın

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ben incehesaptan iş Bankasıyla alışveriş yaptım sorun çıkmadı sizle alakalıdır. Aynı ram pazarama.comda 40tl daha pahalıya gene incehesao satıyor ordan alın
Pazaramadan sipariş vermiş zaten , ordan oldu demişti dün ben anlam veremedim açıkçası

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Verdi sandım vermemiş pazaramadan henüz , bugün bir iş çıkmazsa vericek

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
pazaramadakinde sorun olmadı ürün geldi geçen , son 3 ürün kaldı onlarıda önümüzdeki aya alacağım işlemci sıvı soğutma deepcool kalmamış fiyat bilgisi yazmıyor başka marka varmı hangi sıvı soğutma daha iyi olur

Son düzenleme:

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
398
Benq zowie ghostingli çıktı iade ettim birde bu monitörü 240hzye aldığımda 165 üstüne çıkmadı neden olabilir sistem yeterli olmadığı içinmi
165hz üstüne çıkmadıysa hdmı kablosuyla kullandıgın içindir 240hz seçmek istiyorsan dp kablosunda ihtiyacın vardır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri