kerems58 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Yeni PC Kasa Çok Isınıyor

Teşekkürler hocam. Bana kasa kapaliyken 70 derecelere çıkması korkuttu fazla değil mi Pişmanım 😄
  2. K

MSI afterburner programiyla baktım sıcaklık değerlerine sonuçlar şu şekilde; Kasa normal konumunda ve yandaki temperli camı takılıyken CPU sıcaklık 79 83 derece civarında seyretti GPU da 66 69 derece civarında seyretti. Kasayı olduğu konumdan çıkarttım açık alana ve yandaki camı çıkarttım. CPU...
  3. K

Yardım Oyunlarda Düşük Fps

Bios güncellemesi yaparken elektrik gitme ihtimaline karşı nasıl bı önlem alınabilir bilginiz varmı?
  4. K

Geliyor Gelmekte Olan :):)

Güle güle kullanın hayırlısı olsun..
  5. K

Abarttiğımı düşünmüyorum ama net sonucu GPU ve CPU sicakliklarina bakarak anlamak daha sağlıklı olacak sanırım, öneri için teşekkürler eve gidince konuyu guncelleyeceğim. Ön cam çıkıyormu bilmiyorum onuda kurcalayacağım Teşekkürler hocam. GPU ve CPU sıcaklığına bakıp dönüş yapmam daha mantıklı...
  6. K

Hiç bakmadım oyun oynamak bile nasip olmadı indirme yapmaktan 😄. Kasaya dokunarak sıcak dedim ki ciddi sıcaktı. Undervolt nedir? Sizide sorularla darladim ama hakkınızı helal edin. İşlemci hızını sabitlemek benim için nasıl bı artı olur ? Mesh sanarak aldım kasayı komple değiştirme fikride var...
  7. K

Ryzen 5 5600 işlemci Gigabyte b550m ds3h anakart MSI 1070 ekran kartı Bilmediğimden soruyorum çok yeni ve acemiyim cfm ne oluyor ?
  8. K

Kasanın üst tarafında 2 fanlik yer var vida yerlerine kadar var yani acaba oraya 2 fan mi alsam bide işlemciye daha sağlam bu soğutucu fan mi koysam diye düşündüm tabi ne almak lazım hangi marka ve model benim işimi görecek onu bilemedim.
  9. K

Herkese merhaba hayırlı ramazanlar, yeni sistem dizdim indirme yaparken 2 gün boyunca açık bıraktım bilgisayarı kasa çok sıcaktı temperli cami dışı falan, çok iyi havalandırma olmuyor sanırım ne yapabilirim soğutma için ne gibi takviyeler kullanabilirim? Bu arada kasanın ön tarafı cam mesh değil...
  10. K

Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Merhaba pchocasini yeni bulmuş ve yeni takipcilerinden biriyim , PC toplamak için videolar izlerken rastladım ve çok şey öğrendim videolar için teşekkürler. Instagram'da ki storyi görünce çok sevindim inşallah kodu alan şanslılardan biri olurum.. Her üçüne de ihtiyacım olsada anladığım...
Geri