Klews kullanıcısının son içeriği

1. Klews

Yardım Hp Laptop Garanti Süresi

Satıcı ile iletişime geçin bu durumu bildirin
  2. Klews

Darboğaz Yapar Mı ? Lütfen Yardım...

Darboğaz yapmaz
  3. Klews

15.000-17.000 TL Ryzen 5 7600 Ekran Kartı Önerisi

1080p için sana tavsiyem 4060 Ti eğer ilerde 2k monitöre geçeceksen 4070 öneririm
  4. Klews

15.000-17.000 TL PCH V5.1 Sistem Aldım Ne Yapmalıyım

USB ile windows kurarsın youtube'da BIOS üzerinden nasıl windows kuracağını rahatça bulabilirsin
  5. Klews

Öneri Kaliteli Mousepad Önerisi

Longteng modellerini bir incele istersen
  6. Klews

Yırtılma Veya Kasma

Bios güncellemerini kontrol et birde monitör yenileme hızını kontrol et güncelleme yapıldığı zaman ayarlar gidiyor
  7. Klews

Yırtılma Veya Kasma

Ekran Kartın güncel değilse güncelle bir de öyle bak
  8. Klews

Yardım Bluetooth Kulaklık Cızırtı Sorunu

İade etsen daha sağlıklı olur
  9. Klews

Bilgisayara Su Döküldü.

Saç kurutma makinesi ile kurutmuşsun zaten kalan damlacıkları da kuruladıktan sonra bir sorun olmaz
  10. Klews

Fiyat/Performans Yardımcı Olursanız Sevinirim

DDR5 sistemler çoğu kullanıcılar için ön planda tutulmaya başladı yaza doğru fiyatlar daha doğrusu kur ne olur bilemeyiz ddr 4 anakartlar devam eder tabi ama sana tavsiyem DDR5 sistem olur. Yaza kadar fiyatlar nasıl olur bilmiyorum
  11. Klews

İ3 12100F Işlemcisi RTX 3060'I Beslermi?

İşlemcin besler, darboğaz pek fazla yaşamazsın. Ekran kartında ise GİGABYTE RTX 3060 kartını seçmeni öneririm.
  12. Klews

Mx-4 Termal Macun Aldım

Teknobiyotik, güvenilir resmi bir site çakma bir ürün olacağını sanmıyorum. Kutunun üzerinde QR kod varsa eğer okutarak gidebilirsin kutunun içinden bir kod varsa okutabilirsin diye biliyorum. Ama Teknobiyotik resmi bir distribütör güvenilir bir yer.
  13. Klews

Msi H410M A Pro Ana Kart A 11.Nesil İşlemciler Oluyor Mu?

Giriş seviyesi bir anakart, evet 11. Nesil İşlemcileri destekliyor .
  14. Klews

Ryzen 7500F 45W Tdpyi Geçmiyor.

AMD Ryzen Master uygulamasını kurup oyun modu ve bir kaç mod var birde öyle denemeni tavsiye ederim
Geri