KNGGME kullanıcısının son içeriği

1. KNGGME

Yt Için Kamera

Kankalar 500 fiyat bandında daha düşük veya daha fazla olabilir yt için kullanabileceğim kaliteli f/p kamera önerebilirmisiniz
  2. KNGGME

Ekran Gidiyor

Selamlar, Hocam bilgisayarı fişe takıyorum oyun açıyorum 5 10 dk olmadan ekran donuyor ama mouse imleci hareket ediyor, power tuşuna basılı tutup bilgisayarı kapatıp tekrar açınca bir daha kapanmıyor.
  3. KNGGME

Steam Neden Indirirken Hızı Yavaş

Hocam benim modem indirme hızı 24 mbps ama nie steam den veya herhangi bir yerden bir şey indirirken 2.3 max 2.4 oluo neden
  4. KNGGME

Format Atarken Burada Kalıyor Yardım

O nasıl oluo
  5. KNGGME

Format Atarken Burada Kalıyor Yardım

format atarken böyle kalıyor ama mouse hareket ediyor
  6. KNGGME

Soru Windows 10 Mu 11 Mi ?

Bir key ile kaç farklı windows etkinleştirebilirim
  7. KNGGME

Yardım Windows Açılmıyor

Normalde açılıodu birden böyle oldu sebebi nedir (arkadaşım pc çalışırken direk psu nun tuşunu kapatmış olabilir)
  8. KNGGME

Yardım Windows Açılmıyor

Pc açılırken resimdeki ekranda kalıyo yada Windows düzgün yüklenmedi diyo
  9. KNGGME

Yardım Windows Açılmıyor

Yardım
  10. KNGGME

Ekran Kartı Ram

12 gb lık şey ney?
  11. KNGGME

Ekran Kartı Ram

benim ekran kartı kaç gb
  12. KNGGME

Soru Bu PC Alınır Mı ?

i5 3470 3.20 GHz 4 cekirdek islemci # Kingston 16 Gb 2*8 1600 MHz RAM # AMD Radeon R7 200 serisi 4 GB Ekran kartı # Samsung Evo 870 250 GB SSD sıfır takıldı garantili # Everest 350W PSU # Rampage Işıklı kasa # 1 Yıl önce alındı sadece ofiste kullanıldı oyun oynanmamış yorulmamış tertemiz...
  13. KNGGME

Ram Bilgisi

Merhaba benbilgisayarımda takılı olan 4gb lok tek slot ram ı mahallede 50 TL ye bulduğum (galiba 2.el) ddr2 kaç GHz hatırlamıyorum 2gb lık ram takviyesi yapmak istiyorum.Sorum ise sistemde takılı olan 4gb lık ram in ddr kaç ve kaç GHz olduğunu nerden nasıl öğrenebilirim?
  14. KNGGME

Authmsg Den Sms Şeklinde Gelen Kod

Arkadaşlar bana durduk yere AUTHMSG den sms olarak google doğrulama kodu geldi bu kod nedir ne yapmalıyın
  15. KNGGME

Takılı Ram I Kullanamıyom

bende takılı tek slot 4 gb ram var ama kullanabilir 3.38 diyo nası 4 gb ramın tamamını kullanabilirim
Geri